Erzurum Mobilya İmalat

galeri

Firma Hakkında

Üretilen mobilyanın işlevselliği, sağlamlığı, kullanılan malzemenin kalitesi son derece önemlidir. Çok güzel, kaliteli bir ahşap kullanan mobilya imalatçısı, kalitesiz yapıştırıcı, kalitesiz vida kullandığında, ahşabın kaliteli olması üretilen mobilyanın da kaliteli olmasını sağlamayacaktır.

Hazır üretilen bir mobilyanın kullanılacağı her ortama uyum sağlayabilmesi üretim, tasarım aşamasında gerçekleşir.

Erzurum Mobilya, Tüm ana malzemelerinde kaliteyi kullanır. Ahşap, alüminyum, demir, çelik vb. tüm ana malzemeler birinci sınıftır. Erzurum Mobilya’da mobilya üretiminde kullanılan vidasından, çivisine, tutkalından, verniğine kadar tüm yan malzemeler, 1’inci sınıftır.

Erzurum Mobilya, hazır ürünleri dışında, tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda da her türlü mobilyayı üretmektedir. Bunun için gerekli tüm teknolojik ekipman ve uzman personele sahip olan Erzurum Mobilya hayal ettiğiniz, tasarladığınız mobilyayı, tam da istediğiniz şekilde dizayn ederek projelendirir ve istediğiniz kalitede ve türde malzemeyle üretir. Uzmanlarımız arzu ettiğiniz mobilyanın tasarımı, işlevsellik katma gibi konularda sizi yönlendirecek böylece, kafanızda canlandırdığınızdan çok daha işlevsel, kullanışlı bir mobilya sahibi olabileceksiniz. Erzurum Mobilya’da size özel üretilen tüm mobilyalar, modern stili, kullanım kolaylığı, kaliteli malzemesi, usta işçiliği ile fark yaratır. Evinizde, iş yerinizde Erzurum Mobilya ürünleri, misafirleriniz tarafından fark edilir.

Mobilya imalatı alanında, uygun fiyat politikası ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan Erzurum Mobilya, ülkemizde önemli bir yere sahip Erzurum Mobilya tamiri firmaları arasında, kaliteli işçiliği, özenli ve titiz uygulamaları ile öne çıkmaktadır. Mobilya yenileme, mobilya onarımı ve mobilya tamiri hizmetleri de aynı anlayışla sunan Erzurum Mobilya ürünleri ve işçiliği evinizde, iş yerinizde fark oluşturur.

Dilerseniz hazır ürünlerimizden, dilerseniz de size özel, evinizin ve iş yerinizin ölçülerine yapısına, dekorasyonuna uygun üreteceğimiz mobilyalar ile hizmetinizdeyiz.

Erzurum Mobilya’nın uzman ekibi tarafından üretilen mobilyalarınız, eviniz ya da iş yerinizde monte edilerek size teslim edilecektir.

Erzurum Mobilya firması Mobilya tamiri, Ahşap mobilya tamiri, Mobilya imalatı, Yatak odası, Mutfak, Çocuk odası, Ahşap Koltuk ve Sehpa, Ahşap Tamiri konularında siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Yatak Odası mobilyaları imalatı

Yatak odası, her aile için farklı eşyalar ile kullanılır. Kimi aileler, evlerinde çokça bulunan yün yataklarını, yorganlarını koyabilecek geniş alanlar isterken, kimi aileler için çok fazla kıyafet koyabileceği askılar önemlidir.

Bazı kullanıcılar ise süs eşyalarının, takılarının muhafaza edilmesi için küçük ama bol alanlara ihtiyaç duyarlar. Kimi aileler daha büyük, kimi aileler daha küçük bir yatak ister. Yatakların bazalı mı olup olmayacağı her aile için değişir. Bu nedenle özellikle ev hanımları yatak odası takımlarını satın alırken genellikle kafalarında canlandırdıklarına en yakın olanını tercih eder.

Erzurum Mobilya‘da tam da istediğiniz yatak odası takımlarını bulabileceksiniz. Kaliteli malzemesi, birinci sınıf işçiliği, modern, moda tarzı, fonksiyonel, kullanım kolaylığı, işlevselliği ve uygun fiyatları ile Erzurum Mobilya hayallerinizdeki yatak odası takımını sizler için üretiyor. Erzurum Mobilya’nın zengin içeriğe sahip kataloglarında istediğiniz yatak odası takımını bulabileceksiniz.

Hazır modellerimizde aradığınız tüm özellikle bulamadıysanız, ya da ek bir takım özellikler, malzemeler istiyorsanız, Erzurum Mobilya, konusunda uzman, gerçek birer sanatçı olan ekibiyle size özel, evinize özel yatak odası takımlarını da üretiyor. Siz düşündüklerini bize anlatın. Uzaman ekibimiz, size özel çizimleri hazırlasın.

Dilediğiniz eklemeyi, çıkartmayı yapın. İstediğiniz malzemeyi seçin. Ekibimiz, süratle yatak odası takımınızı projelendirecek ve en kısa sürede üretimi tamamlayacaktır. Üretimin her aşamasında birinci sınıf malzemeler kullanılacak, birinci sınıf ustalarımızın ellerinde, birinci sınıf teknolojiye sahip cihazlarımızla birinci sınıf bir ürünü en uygun fiyat ile size sunacağız. Yatak odası takımınız en kısa sürede evinizde monte edilecektir.

Erzurum mobilya tamiri hizmetiyle birlikte mobilya imalatı da yapılan bir kent. Erzurum Mobilya’da siz değerli müşterilerimiz için size özel Mobilya imalatının yanı sıra, Mobilya tamiri, mobilya yenileme, mobilya onarımı hizmetlerini de en kaliteli malzemeler, birinci sınıf işçilik ve en uygun fiyat garantisiyle vermekteyiz.

Mutfak mobilyaları imalatı

Bir evde özellikle ev hanımlarının ve evin genç kızının en çok vakit geçirdiği alan kuşkusuz mutfaktır. Mutfak, bu nedenle evdeki kadınlar için büyük önem taşır. Bir çok kadın mutfağını yenilemek ister. Mutfak bir çok işyeri için de vazgeçilmezdir. İşyerlerinde misafirlerin ağırlanması, ikramda bulunulması, personelin yemek yiyebilmesi için mutfak olmazsa olmazlardandır.

Erzurum Mobilya, birbirinden dekoratif, birbirinden fonksiyonel, birbirinden modern, birbirinden özel üretim mutfak mobilyaları ile hizmetinizde. Mutfağınız için tezgah, dolap, masa, sandalye gibi ihtiyaçlarınız için Erzurum Mobilya en doğru adrestir.

Mutfak mobilyası, mobilya sektöründe ayrı bir uzmanlık, ayrı bir teknoloji gerektiren bir alandır. Erzurum Mobilya, bu alandaki yatırımları ve uzman personeli ile size en üst düzey hizmeti vermektedir.

Erzurum Mobilya olarak, mutfak mobilyalarınızın onarımı, tamiri, yenilenmesi konusunda da hizmetinizdeyiz. Usta ellerde, mutfak mobilyalarınız ilk günkü gibi yenilenecek, dilediğiniz değişiklikler yapılarak, size yeni bir mutfak görünümü kazandırılacaktır. Erzurum mobilya tamiri hizmeti veren bir çok firmayı barındırır. Erzurum Mobilya, Mobilya Tamiri, Mobilya onarımı, Mobilya yenileme ve mobilya imalatı alanlarında en profesyonel hizmeti verir.

Erzurum Mobilya’nın mutfak kategorisinde bir çok hazır mobilyası mevcuttur. Ancak, siz kendi tarzınızda, kendi evinize, işyerinize uygun, size özel bir mutfak mobilyası istiyorsanız, Erzurum Mobilya bunu da sizin için gerçekleştirecektir.

İhtiyaçlarınız, kullanım alanınız ve bütçenize uygun özel mutfak mobilyalarını en kısa sürede üretmekteyiz. Sizin talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayacağımız tasarımı onayladıktan sonra, son teknoloji üretim hattımız ve işinin ehli ustalarımız ile birinci sınıf malzemeler kullanılarak, mutfak mobilyalarınız üretilecek ve mutfağınıza monte edilecektir.

Kimi ev hanımlarının mutfaklarındaki buzdolapları normalinden uzun ya da normalinden daha enli olabilir. Kimi ev hanımlarının, aile üyelerinin sayısına göre 3-5-7 kişilik gibi standart dışı masalar, mutfak oturma grupları ihtiyacı olabilir. Kimi ev hanımları, mutfak dolaplarında seyyar fırın gibi hacimli eşyaları için özel yerler isteyebilir.

Ev hanımları bu örneklerdeki gibi bir çok standart mutfaklarda olmayan özellikler isteyebilir. İşte tüm bu özellikleri taşıyan, tüm isteklerinize cevap veren, tamamen size özel mutfak dolapları ve mutfak mobilyalarını özenle üretiyoruz.

Çocuk Odası mobilyaları imalatı

Çocuklar her ailede anne ve babalar için en önem verilen kişilerdir. Anne ve babalar, tüm yaşamlarını çocuklarına göre planlar, şekillendirirler. Aileler, ekonomileri izin verdiği ölçüde, çocukları için en işlevsel oda takımlarını almak isterler.

Anne ve babalar çocuk odası takımı almaya karar verdiklerinde kendi ihtiyaçlarını karşılayacak hazır bir takımı bulmakta zorlanırlar.

Bazen 2, 3 çocuğun aynı odayı paylaşması gerekir. Bazen, çalışma masasısın çok daha büyük ekranlı bir bilgisayarın sığacağı boyutta olması gerekir. Bezen bir ranza, bazen iki ayrı çalışma masası gerekebilir. Zaman zaman da çocuk odası olarak kullanılacak odanın yapısı gereği, hazır mobilyalar, odada uygun şekilde bir türlü kullanılamaz.

Erzurum Mobilya’nın çocuk odası takımları arasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri bulacaksınız. Modüler ürünlerimiz sayesinde, hazırlayacağınız oda için ürün eklemeleri yapabileceksiniz. Size sunacağımız birbirinden farklı seçenek ve fonksiyonlardaki Çocuk Odalarından biri mutlaka size hitap edecektir. Şayet, hazır ürünlerden bir seçim yapamadıysanız, sizin için özel üretim yaparak, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama imkanına sahibiz.

Siz sadece çocuk odasında olmasını istediğiniz ürünlere karar verin. İstediğiniz özellikleri belirtin. Uzmanlarımız sizin için en güzel dizaynı gerçekleştirsin. Onayınızın ardından, tamamen size özel, sizin çocuklarınızın ihtiyaçlarına özel, çocuk odası takımınız en kısa sürede tamamlansın.

Çocuk odasının şekli itibariyle hazır ürünler kullanılamayabilir. Tavanın normalden düşük olması, üçken bir köşeye sahip olması, çatı katı gibi meyilli bir tavana sahip olması gibi fiziksel sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda da odanızın birebir ölçülerine uygun olarak üretim yapabiliriz.

İşinin ehli ustalarımız, tam istediğiniz gibi, tam odanın ölçülerine ve özelliğine göre üretimi gerçekleştirecektir. İstediğiniz malzemeden, istediğiniz desen ve renkleri barındıran, çocuk odası takımınız, birinci sınıf bir işçilikle üretilecektir.

Erzurum mobilya tamiri, mobilya imalatı merkezi konumundadır. Erzurum Mobilya, mobilya onarımı, mobilya tamiri, mobilya yenileme hizmetlerinin yanı sıra, size özel mobilyalar da üreterek, sektörünün öncüsü konumundadır.

Hangi tür malzemeden, hangi tür kullanım alanında, hangi tarzda mobilya ihtiyacınız olursa olsun. Erzurum mobilya, size özel çözümler bulacaktır. En son trendlere uygun, en modern çizgilere sahip, en iyi malzeme ile en iyi işçilikle, en iyi ustalar tarafından üretilen mobilyalarımız size uzun yıllar orijinalliğini yitirmeden hizmet edecektir.

Yorum yaz

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş