Erzurum Temizlikçi |05424491208| Gündelikçi bayan

galeri
galeri

Firma Hakkında

Çalışan kadınlar, yalnız yaşayanlar, kısacası ev temizliği için zaman bulamayanlar için Erzurum temizlikçi hizmetinde kaçırılmayacak fırsat. Eğer temizlik hizmeti için profesyonel ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Erzurum Uydu Servisi Whatsapp
Erzurum Uydu Servisi Telefon

Evinizi kendi evi gibi temizleyen gündelikçi kadınlar, bu konuda deneyimli ve uzun yıllardan beri temizlik sektöründe çalışan kişilerdir. Evinize sizin istediğiniz saatte gelirler ve gereken özeni emeği göstererek en temiz şekilde evinizi size teslim ederler.

Kendi evlerinde temizlik için gösterdiği hassasiyeti sizin için de gösteren çalışanlarımızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Firmamız temizlik alanında kendini kanıtlamış, bugüne kadar verdiği hizmetle bütün müşterilerini memnun bırakmış bir firmadır. Randevu saatlerinde kesinlikle bir aksama yaşanmaz ve belirtilen saat aralığında evinizin temizlik işi tamamlanır.

Hizmetlerimiz

Erzurum temizlikçi hizmeti firmamız tarafından kent genelinde verilmektedir. Ayrıca sadece ev temizliği değil, işyeri, ofis, otel, hastane gibi kurumsal alanlarda da temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Sektörde yaşanan ekonomik sorunlara rağmen ayakta durmayı başaran firmamız kaliteli hizmeti ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Yılların getirdiği tecrübe hiç değişmeyen kalite politikası ile yoluna devam eden firmamız, bundan sonrasında da aynı anlayış içerisinde siz değerli müşterilerine hizmet sağlayacaktır. Büyük bir özveri ve titizlik içerisinde çalışmalarını sürdüren, kurumsal olarak bu hizmeti sağlayan firmamızdan hizmet alma ayrıcalığını sizde yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak.

Temizlik kaç saat sürüyor ?

Temizlenecek yere personellerimizle birlikte, şirketimizin aracıyla sabah saat 8.30 da geliyoruz ve temizliği bitirmeden çıkmıyoruz, bu sebeble yapılan temizleme hizmetiniz memnuniyet garantisi ile tamamlanıyor . Bitmeyen istisnai durumlarda , aynı gün öğleden sonra saatlerin de destek ekiplerimizle temizliği bitiriyoruz.

Ev Temizliğine kaç kişi geliyorsunuz ?

Evinizin büyüklüğüne , oda ve cam sayısına göre temizlenecek yere personel yönlendiriyoruz . Kaç temizlik personelinin geleceğini , daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz .

Temizlik yaptırmak için fiyatlar neye göre belirleniyor ?

Erzurum Temizlik Şirketimiz de fiyatlar , temizleteceğiniz yerin m² si , temizlenecek yerin konumu ve temizlenecek yerde çalışacak temizlik personelinin sayısına göre en uygun fiyatlar ile hesaplanır . Temizlik malzemeleri bize aittir . Ek ücret olarak hesaplanmaz .


Kaliteli temizlikçi hizmeti

Kaliteli temizlikçi hizmeti
Kaliteli temizlikçi hizmeti

Kaliteli ve ekonomik Erzurum temizlikçi hizmeti ile çalışmak için günün 24 saati telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından fiyat teklifi sizlere evinize büyüklüğüne, kaç saatlik bir temizlik hizmeti istediğinize, camların durumuna göre farklı şekillerde verilmektedir. Aynı zamanda temizlik hizmetinin içerisinde cam silme ve ütü gibi farklı hizmetlerde bulunmaktadır.

O konuda tecrübeli ve güvenilir bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizim ekonomik fiyatlarımızla tanışmaya sizleri de davet ediyoruz. Kalite ve uygun fiyat garantisi ile güvenilir personeller çalıştırarak sizlere hizmet vermeye devam eden firmamız, verdiği bu özverili hizmet sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden firmamız sizlere de memnun müşterileri arasında görmek istemektedir.

Temizlikçi Evde Neler Yapar ?

Çocuk bakımı ve ev temizliği, iş gücündeki kadınlar için başlıca sorunlardır. Bu nedenle çalışan ya da çalışmayan anneler evlerini temizlemek için süpürücü aramaya zorlanmaktadır. Bir hizmetçiden işi yapmasını isteyebilirsiniz. Aşağıdaki listelerden birini oluşturdum.

Erzurum Temizlik Şirketi

Erzurum temizlik şirketi, uzun yıllara varan deneyimi ile siz değerli Erzurumli müşterilerine profesyonel temizlik şirketi olarak hizmet vermektedir. Erzurum temizlik şirketi, ev temizliği başta olmak üzere, iş yeri-ofis temizliği, temizlikçi bayan, gündelikçi kadın ve diğer tüm temizlik hizmetlerini en iyi şekilde ve ekonomik fiyatları ile sunmaktadır. Tecrübeli personelleri ile birinci sınıf temizlik hizmeti veren Erzurum temizlik şirketi, eskiye dayanan geçmişi, uzman kadrosu ile ev temizliğine ihtiyacınız olduğunda arayacağınız en güvenli temizlik şirketidir. 

Erzurum temizlik şirketi aracılığıyla evinize gelmesi için temizlikçi bayan ya da gündelikçi kadın talebiniz sonrası personellerimizin, sizin belirttiğiniz saatte hazır olacağından emin olabilirsiniz. Yatak odalarınızı, banyolarınızı, mutfağınızı, oturma odanızı ve daha fazla hizmeti en iyi şekilde alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Erzurum Temizlik Firması Size Yeter

Erzurum temizlik şirketi olarak hizmet sektörüne adım attığımız günden bu yana kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti veren profesyonel firmayız. Erzurum temizlik şirketi olarak vizyonumuzu ve misyonumuzu disiplinli çalışma prensibi doğrultusunda müşteri memnuniyetine yönelik oluşturmaktayız. Kar amacını geri planda bırakan firmamız, işinde deneyimli ve uzman olan personel kadrosu ile temizlik hizmetini kaliteden taviz vermeden sizlere sunmaktadır.

Erzurum temizlik şirketi ev temizlik firmaları arasında hizmet anlayışı, hizmet kalitesi, personel kadrosu ve teknolojik ekipmanı ile önder olan firmamız, profesyonel temizlik desteği almak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bizler müşterisine kulak veren dolayısıyla da müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda şekillenen bir firmayız. Bu bağlamda hizmet kapsamımız çok yönlü olmakla birlikte aynı zamanda teknolojinin gelişmeleri doğrultusunda gelişmelerden ve yeniliklerden asla geri kalmamaktayız.

Düzenli Temizlik

Düzenli Temizlik
Düzenli Temizlik

Erzurum temizlik şirketleri her geçen gün piyasada sayıca artarken aynı şekilde hizmet kaliteleri de farklılık gösterebilmektedir. Hatta öyle ki bazen kalitende taviz veren firmalar, arkalarında mutsuz müşteri bırakırken sektörden geri planlara düşmektedir. Hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün veren firmaların aksine firma olarak önceliğimizi müşterilerimizin memnuniyetine vererek hizmetlerimizin kalitesinden asla ödün vermemekteyiz. Disiplinli ve programlı çalışma tarzımız sayesinde hem zamanı hem de tüm imkanlarımızı en etkili şekilde kullanarak temizlik hizmetini olması gerektiği gibi ayağınıza getirmekteyiz.

Temizlik şirketi olarak firmamızın geniş çaplı hizmetlerinden birisi Erzurum temizlikçi bayan desteğidir. Eğer “temizliğe vaktim de enerjim de yok, temizlikten anlayan bir yardımcı olsa” diyenlerdenseniz bu konuda firmamız sizin en büyük destekçiniz olmaktadır. İşini titizlikle ve özenle yapan Erzurum temizlikçi bayan personellerimiz sayesinde artık temizliğiniz siz yorulmadan ve zaman harcamadan, tam da istediğiniz gibi tamamlanmış olmaktadır.

Ev temizliğine bayan personel talebi müşterilerimiz tarafından oldukça yoğun olmaktadır. Bunun sebebi çoğu zaman bayanların işlerini daha özenli, titiz ve planlı yapıyor olmasıdır. Ancak firmamız için bu durum böyle değildir. Bayan personellerimiz ne kadar titiz, düzenli ve planlı çalışıyor ise aynı şekilde erkek personellerimiz de aynı disipline ve itinaya sahip personellerdir. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istediğiniz gibi personellerimiz size profesyonel temizlik desteği vermektedir.

Ev temizliği, kolay bir iş gibi görünse de aslında kolay bir iş değildir. Kapsamlı temizlik işlerinde profesyonel olan firmamız her alanda temizlik işlerini yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere sunmaktadır. Firmamızdan; ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, apartman temizliği, ofis ve fabrika temizliği gibi aklınıza gelebilecek tüm temizlik hizmetlerini gönül rahatlığı ile talep edebilirsiniz. Bu noktada firmamız siz değerli müşterilerimize gururla memnuniyet sözü vermektedir.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Erzurum temizlik şirketi olarak Erzurum ilçesi ve çevresinde kurumsal kimliğimiz ile profesyonel temizlik hizmetlerimizi vermeye hızla devam etmekteyiz. Piyasadaki temizlik hizmeti veren firmaların her biri farklı fiyat teklifleri vermektedir. Hatta bazıları fiyat çıtasını oldukça yüksek tutarken bu fiyatlar herkesin bütçesine de uygun olmamaktadır.

Firmamızın bu konuda da müşterilerinin yanında olarak fiyatlarını düzenlemektedir. Her alanda uzman temizlik hizmetleri ile adını kısa sürede piyasada duyuran ve adeta parmakla gösterilen firmamız, hizmetlerimizden her bütçe kesimindeki müşterilerimiz yararlansın diye fiyatları minimum seviyede tutmaktadır. Opsiyonel fiyat seçenekleri ile temizlik hizmeti veren firmamız ile siz de kaliteli temizlik hizmetini bütçenize uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Erzurum temizlik şirketleri listesi sıralamasında her sene istatistikleri ve mutlu müşterilerinin referansları ile Erzurum temizlik şirketi olarak ilk sıradaki yerimizi korumaktayız. Yapılan anketler ve istatistikler de firmamızın hizmet kalitesinin üst düzey olduğunu ve hizmet sektöründe firmamızın başarısını gözler önüne sermektedir.

Erzurum temizlik şirketi olarak firmamızdan ihtiyacınız olan tüm temizlik hizmetlerini alabilirsiniz. Sosyal hayatın hareketliliği ve yoğunluğu karşısında zaman çok hızlı akıp giderken temizlik ihtiyacı her zaman var olmaktadır. Sağlıklı bir ortamda yaşamanın ilk şartı olan temizliğin emin ellerde güvenle yapılması da büyük önem taşımaktadır. Bu noktada devreye Erzurum temizlik şirketi olarak firmamız girmektedir. Tertemiz, sağlıklı ve kalite standartlarının üzerinde bir ortamda yaşamak ve çalışmak istiyorsanız 7/24 size temizlik hizmeti vermeye güçlü alt yapımız ile hazırız.

Erzurum Temizlik Şirketi Nasıl Çalışır?

Erzurum temizlik şirketimiz günün hangi saatinde olursa olsun size temizlik konusunda profesyonel çözümler sunabilecektir. Bu anlamda bizden hizmet talep etmeniz halinde hiçbir işleme karışmanıza da gerek kalmadan size sunulan fiyat dahilinde her türlü temizlik işlemlerini gerçekleştirerek evinizi görmek istediğiniz şekilde teslim ediyoruz.

Evinizi Tüm Detayıyla Temizliyoruz…

Firmamızın en iyi yaptığı işlerden biride detaylı ev temizliğidir. Bu işlem esnasında malzemelerle birlikte en az iki kişiden oluşan bir ekip hazır olacaktır. Detaylı temizlik hizmetimiz için gerek bayram temizliği, gerek bahar temizliği gibi pek çok seçenek tercih edilebilmektedir. Evinizin içerisinde bulunan her türlü çelik parlatıcılar tarafından silinerek ilk günkü görünümüne getirilir. Parkeleriniz, fayanslarınız, camlarınız yağ çözücüler, genel temizlik maddeleri ve 10 farklı kimyasal temizleyiciler kullanılarak gerçekleştirilir.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev Temizliği Nasıl Yapılır
Ev Temizliği Nasıl Yapılır
 • Firmamız bugüne kadar temizlikte profesyonellikten hiçbir zaman ödün vermemiştir.
 • Oda ve Salon Temizliği
 • Oda ve salon temizliğinde camlar içeriden ve dışarıdan çerçeve, pervaz ve mermerler dahil olmak üzere temizlenir.
 • Oda ve salon içerisindeki elektrik aksamları ve raflar temizlenir
 • Halı ve koltuklar güçlü makinalar tarafından çekilir. İstenirse silme işlemi ücret dahilinde yapılır
 • Evinizdeki her kapı silinir.
 • Parkeler sürülerek paspas işlemi yapılır
 • İnşaat sonrası boş evlerde ve tadilat sonrası ıslak vakum ve kuru köpük işlemi yapılır.
 • Duvarlar silinir

MUTFAK TEMİZLİĞİ

 • Mutfak temizliğinde ıslak zemin temizliği önemlidir. bu anlamda fayans ve seramikler ıslanarak temizlenir.
 • Fayans aralarındaki renk değişimleri kimyasallar kullanılarak parlatılır eski haline getirilir.
 • Boş olan dolapların içleri temizlenir.
 • Mutfaktaki beyaz eşyalar yağ çözücülerle temizlenir.
 • Banyo, küvet, lavabo ve tuvalet temizliği yapılır
 • Banyodaki tüm dolaplar içeriden ve dışarıdan silinir
 • Her türlü batarya yıkanır.
 • Tuvalet ve banyodaki bakteriler asitlerle arındırılır
 • Islak zeminler yıkanarak silinir.

Yukarıda vermiş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra temizlik noktasında bazı garantisi verilmeyen konularda vardır. Onlar aşağıda belirtilmiştir.

 • Pimapenler arasına yerleşmiş boya kalıntıları tamamen çıkmayabilecektir.
 • Fayanslar temizlenirken dolgulara zarar verilmemesi için kimyasallar su ile karıştırılır.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Erzurum temizlik firması inşaat temizliğinin zorluk derecesinin farkındadır bu nedenle de hizmetin yarıda ve eksiksiz olması için elinden gelenin en iyisini yapar. İnşaat sonrasındaki süreç temizlik anlamında en çok zorlayan konuların başında gelir. İster evinizde bir tadilat yapmış olun isterseniz yeni bitmiş bir ev satın almış olun. Karşınıza çıkan tablo sizi korkutacaktır. Ancak bizden hizmet alıyor olmanız sizin içinizi her zaman ferah tutar. Çünkü yaptıklarımız da yapacaklarımızın her zaman teminatı olmuştur.

Erzurum inşaat sektörü içerisinde gelişen bir konumda dolayısıyla burada yaşayan insanların artık konut alırken daha seçici davrandıklarını ve aldıkları konutlara girmeden önce de temizliğin eksiksiz yapılmasını tercih ettiklerini biliyoruz. Bu anlamda amacımız insanların temizlik noktasındaki sıkıntılarını hızlı bir şekilde sonlandırmak.

Erzurum temizlik firmasından alacağınız inşaat sonrası temizlik hizmeti sonrasında eviniz artık oturulacak bir konumda olacak ve inşaattan kalma, moloz, boya kalıntısı, harç, çimento gibi çıkması zor olan lekelerden arındırılmış olduğunu da göreceksiniz.

Hayatınızın belki de kalan yıllarını geçireceğiniz evleriniz artık çok daha temiz ve konforlu olacak.

Dış Cephe Temizliği

Erzurum Temizlik firması sektöre girdiği günden bu yana müşterilerinin güvenini kazanabilmek adına her türlü konforu sunmayı garanti etmiştir. Bugüne kadar gerek bina içi gerekse bina dışında pek çok temizlik işleri yürütmüş ve halende yürütmeye devam ediyor. Özellikle dış cephe temizliği konusunda da fazlaca referansa sahiptir. Binalarda dış cephelerin temizlik işlemi zorlu bir süreçtir bu nedenle de bu hizmeti alabilmek için profesyonel kişileri tercih etmeniz gerekir aksi takdirde kendi çabalarınızla bunu yapmanız mümkün olmayacaktır. Bina dış cephe temizliği sayesinde daha ferah bir görünüm sağlanmış olur. Özellikle plazalar ve komple cam yüzeye sahip işyerinde bunun yanı sıra binaların pencere dışlarının temizliğinde tercih edilir. Erzurum temizlik firması bünyesinde çalıştırmış olduğu elemanlarıyla titiz bir çalışma yürüterek dış cephelerinizin bir yıldız gibi parlamasını sağlayacaktır. Bugüne kadar hiçbir şekilde kalitemizde ödün vermedik ve vermeyeceğiz de.

Erzurum temizlik firması her türlü dış cephe temizliği için hizmet verebilir. Bunun için her türlü güvenlik önlemi de sorunsuzca alınacaktır. Dış cephe temizliğinde tecrübe oldukça önemlidir. Firmamız bugüne kadar her daim kaliteye önem vermiş ve asla taviz vermemiştir.

Bugüne kadar sektörde en iyisi olmak için çalıştık ve bunu da başardık.  Temizlik sektöründe kendimizden başka bir rakip tanımadığımız için hedefimizin kendimizle yarışmak olduğunu söyleyebiliriz.

Firmamızı tercih etmeniz demek ayrıcalığımızdan da faydalanmanız anlamına gelecektir. Her zaman kişiye ve kuruma ayrı bir ilgi göstermekteyiz ve hiçbir müşterimizde bizim bu ilgimizden mahrum olamaz.

Firmamızın en büyük önem verdiği konuların başında iletişim geliyor. Dolayısıyla sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır. Bu bilinçle hareket ederek tüm günlük ihtiyaçlarınız için iletişime hazırız.

Yorumlar (1)

Yorum yaz

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş