Erzurum Korniş Takma / Korniş Montajı

galeri
galeri

Firma Hakkında

Erzurum Korniş takma hizmeti veren bir çok firmayı içinde barındırmaktadır. Biz de bu firmalar içinde kendi hizmetimizi vermekteyiz. Farklı yönümüz ise verdiğimiz hizmeti garantili veriyor olmamızdır. Ayrıca Korniş montaj şirketleri arasında profesyonel ekip ile hizmet veren nadir firmalardan biriyiz. Hizmetimiz tüm ilçelerde profesyonel olarak verilmektedir. Her türlü Korniş işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz, özellikle montaj, tamir ve yedek parça temini taleplerinize aynı gün içinde yanıt veriyor olacağız.

Erzurum korniş takma fiyatları

Korniş takma hizmetimiz için fiyatlandırma işlemi yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir, Korniş mesafesi ve Korniş yapılacak olan dairenin perde sayısı bu fiyatlandırmayı etkilemektedir. Bu nedenle en doğru Korniş takma ücretini almak için bizi aramanız ve expertiz hizmetimizden ücretsiz faydalanmanız gerekmektedir. Sadece Erzurum değil tüm Türkiye’de işini profesyonel olarak yapan her Korniş takma firması, fiyatlandırma işlemi için bu yöntemi kullanmaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile herhangi bir ücret ödeme kaygısı yaşamadan bizi arayabilirsiniz.

Firmamız size en uygun Korniş takma fiyatlarını sunmayı taahhüt etmemektedir. Ancak en kaliteli Korniş takma hizmetini sunacağımızı garanti edebiliriz. Eğer bir Korniş takma firması veya herhangi bir hizmet sektörü size en ucuz fiyat garantisi veriyorsa alacağınız hizmetten şüphe duymanız gerektiğini size net belirtebiliriz. Bizden alacağınız hizmet ile kıyasladığımız zaman ise size Erzurum’un en kaliteli hizmetini en ucuz fiyata vereceğimizi söyleyebiliriz. Kaliteli hizmeti olması gerekenden daha ucuz fiyattan alabileceksiniz.

Erzurum Korniş takma firmaları

Erzurum Korniş takma firmaları listesi bulabileceğiniz bir çok web sitesi bulunmaktadır, bu siteler içerisinde Erzurum’da Korniş takma fiyatları ne kadar diye bir göz atarsanız piyasa fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Burada göreceksiniz ki kaliteli hizmeti kimse ucuza vermiyor. Sizler de hizmet alan müşteriler olarak eşyalarınıza zarar gelmesini yada Korniş işlemi esnasında herhangi bir rahatsız edici davranış görmek istemezsiniz.

Tavsiye ve Önerilerimiz

  • Bulduğunuz Korniş takma firmasının güvenilir olduğuna dikkat edin. Bunu anlamak için o Korniş takma firması ile ilgili varsa web sitesinde ki yoksa sosyal medya adresinde ki yorumlara bakabilirsiniz.
  • Korniş öncesinde eşyalarınızı fotoğraflamanız, Korniş sonrasında oluşabilecek herhangi bir eşya hasarını kanıtlamanız da size yardımcı olacaktır.

Korniş takma firması arayanlar için en önemli tavsiyemiz ise kesinlikle web sitemizde bulabileceğiniz telefon numaraları aracılığı ile bizi aramaları olacaktır. Aramanız üzerine anlaşma sağlanması halinde Korniş takma aracımız belirtilen gün ve saatte kapınızda olacak işinin ehli personellerimiz Korniş işlerinizi elit bir şekilde tamamlayacaktır.

  • Korniş montaj
  • Stor Montaj
  • Rustik Montaj
  • Tül perde stor yıkama

Ev değişikliği sonrası perdelerde yeni ev ölçüsüne göre kesme, genişletme işlemi. Perdelere yıkama, ütüleme ve kurutma işlemi yapılır. Stor perde tamiri ve yedek parça temini.

Korniş Nedir?

Evlerde perdeleri asmaya yarayan, metalden vb. yapılmış, ray görevi gören nesneye verilen ad.

Korniş Nasıl Takılır?

İlk etapta korniş montajı yapılacak olan odanın ölçülerine göre korniş almalısınız. Sonrasında korniş deliklerine uygun şekilde tavanda matkap yardımı ile delikler açmalı ve o deliklere dubellerinizi yerleştirmelisiniz. Bu adımı da tamamladıysanız kornişi iki uçtan tutarak deliklere hizlamalı ve vidaları dubellere sıkmalısınız. Bu işlem esnasında korniş raylarını engellemeyecek şekilde pul kullanmayı da unutmayın. Bir sonraki aşama perdenizi kornişinize asma aşamasıdır.

Korniş Montaj Fiyatları

Korniş montaj işlemi için belirlenmiş belli bir ücretlendirme yoktur. Tamamen korniş takılacak olan odanın büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle beraber normal servis ücreti 50 TL olarak belirlenmiştir.

Yorum yaz

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş