Erzurum Elektrikçi | 7/24 Hemen Çözüm

galeri
galeri

Firma Hakkında

Erzurum elektrikçi ile evinizi elektrik tesisatı konusunda güvenceye almak istiyoruz. Mevcut elektrik akımının kaldırma gücünün yetersiz olması bazı cihazların prize takıldığı veya çalıştırıldıkları anda hemen tüm binanın veya ilgili odaya ait sistemin sigortasının atması gibi şikâyetlere karşı önlemleri de bizden alabilirsiniz.

Erzurum Elektrik Servisi

Erzurum’da elektrikçi olarak en güvenilir nitelikte bina içinde elektrik tesisatı onarımlarını sizlere vaat ediyoruz. Elektrikli cihazları en iyi koruyan sistem kesinlikle şebeke kesintilerinde o anda voltaj düzenlemesi yapabilecek ve ilgili kapasiteye göre ayarlanacak güç kaynağının oluşturulması ile olacaktır. Yalnız burada ihtiyacınıza göre küçük, orta ve büyük çaptaki cihazları korumak için çok sayıda alternatife sahip olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Binalarda topraklama sistem nasıl kurulur ve pahalı mıdır? Ücretlerimizi ve nasıl bir çalışma olacağının tüm detaylarını ofis hatlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca jeneratör sistemi montajı, ayarlanması, stabil çalıştırılması gibi konularda bizden de destek alabilirsiniz. Erzurum’da uzman elektrik ustası ile arıza tamiri çalışmalarımızda her zaman faturalı işlemlerden yanayız ve bir telefon araması kadar sizlere yakın durumdayız.

Erzurum elektrikçi ile pahalı servis ücretleri yerine ücrette anlaşılabilecek bir zemin ile hareket etmeyi tercih ediyoruz. Problemi noktasal tespit etmek ve yalnızca o alanda çalışma yaparak, yeni giderler oluşturma amacında kesinlikle değiliz. Yüksek ihtimalle değil, kesin bir dil ile garantili olarak problemleri yok etme konusunda bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

İnşaat Elektrik Tesisatı

Erzurum elektrikçi olarak yeni inşaat aşamasındaki binalara elektrik hattı döşenmesi veya mevcut durumun daha iyi hale getirilmesi için elektrik tesisatçısı arkadaşlarımızı her zaman arayabilirsiniz. Bugün düzelen, yarın yeniden başlayan sorunlar yerine o problemden kesin durumda kurtulmanız için desteğimiz olacaktır. Erzurum elektrikçi çalışanlarımız ile zayıf akım sistemlerini onarmak, daha stabil hale getirmek, elektrik tesisatı problemlerine kökten çözüm bulmak gibi amaçlarla sizler yardımcı olmaktayız. Voltaj düzenleme sistemleri ile daha stabil ve dalgalanma olmayan binalara sahip olabilirsiniz. Bina içinde elektrik kesintileri önlemek için UPS sistemler yani güç kaynağı cihazlarına ne dersiniz? Orta gerilim enerji dağıtım sistemlerinizde problem mi var? Evinize klima, ampul, avize, ilgili elektrik hatlarının döşenmesi, gaz dolum sistemleri gibi konularda acil servis arayışı mı içerisindesiniz. Bizleri hemen arayarak yetkililerimiz ile görüşebilir ve isteklerinize yönelik uygun adımları hızlıca atabiliriz. Ayrıca tüm işlemlerimizde garanti süresi önemli bir faktör olup, kaçırmamanız gereken tekliflerin detayları için telefon numaralarımızı biliyorsunuz.

Erzurum elektrikçi, Erzurum teknik servis ekibi ile uzun süredir elektrik kesilme problemleri, sigorta kapanması hatta yangın oluşumu gibi nedenlerle sıkıntı çektiğiniz binalarda iyileştirmeler yapmaktadır. Sizlerden alınan bilgiler ve uzmanlarımızın araştırılması ile en gerekli ve hayati önemdeki sorunu bitirme adımındaki iyileştirmeleri bizden alabilirsiniz. Yağmurlu havalarda topraklama ve yıldırımdan korunmak için yapılması gerekenler dâhil hepsi için bizlere her zaman ulaşabileceğiniz tüm çözümler için telefonlarımızı biliyorsunuz.

Garantili Elektrik Tamir Hizmeti

Erzurum elektrikçi olumsuz ve çalışamayan etkilerin olduğu elektronik donanım problemlerini giderebilecek bir elektrik tesisatçısı olarak yanınızdadır. Hasar gören devre ve kabloların onarımı, mevcut elektrik sistemi kapasitesinin artırılması, yeni cihazların sağlıklı çalışması için alt yapı iyileştirmeleri dâhil hepsi bir arada sizlere çözüm sunuyoruz. Erzurum’da elektrikçi uzmanlarımız ile her binada olması gereken en nizami ölçülerde yer alan veya lüks elektronik ürünleri dâhil hepsini bir arada bizden alabilir ve binalarınıza yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Erzurum’da elektrik tesisatı yerleştirme, onarım ve bakım hizmetlerimiz ile birlikte alakalı bazı ürünlerin satışı, montajı gibi işlemlerimiz bulunmaktadır. Örneğin, kaba inşaatı bitmiş binalarda elektrik hatların döşenmesi, iç donanımın yerleştirilmesi, tüm kontrollerin itinalı olarak yapılması gibi hizmetleri bizden alabilirsiniz. Bina güvenliğinin yüksek miktarda alınmasını sağlayabilecek elektronik cihazlar arasında alarm ve görüntülü kamera takip sistemleri vardır ve arzu ederseniz her daire için bu sistemleri tek tek döşeyebiliriz. Topraklama olmayan binalarda, topraklama yaparak bazı elektrik yangını veya kaçağa yönelik problemleri de giderebiliriz.

Erzurum elektrikçi ilk adım olarak hemen tadilat yerine orada sizlerin bahsettiği ve bizim araştırmamız sonucunda ortaya çıkan sıkıntıları gidermek için adım atacaktır. Birkaç hafta iyi giderek, yeniden aynı sıkıntıların oluşması yerine kesinlik ifade eden çözümlerden yana olduğumuzu bir kere daha ifade etmek isteriz. Bu sonuca ulaşmada deneyimli arkadaşlarımızın olmasında büyük avantajımız vardır.

Hizmetlerimiz

 • Alarm Sistemleri
 • Aplik Montajı
 • Avize Montajı
 • Çevre Aydınlatma Sistemleri
 • Gaz Dedektörü Kurulumu
 • İnternet Arızaları ve Kablo Çekimi
 • Kamera sistemleri
 • Korniş Montajı Dekorasyon
 • Ofis Tadilat Dekorasyon
 • Pano Kurulum
 • Sigorta Arızaları
 • Telefon Santral Kurulumu
 • Tesisat Bakım Yenileme
 • Topraklama Hat Çekimi
 • Yangın Sistemleri
 • Zil Diyafon Arızaları Onarımı

Erzurum Elektrik Tamircisi olarak her mahallede sizlere en yakın elektrikçiniz olarak yıllardır hizmet sunmaktayız. Şehrinizdeki dürüst ve uzman elektrikçiniz olarak size yakınız. Aradığınız andan itibaren 20 dakika. En kısa sürede adresinize ulaşacağız. Her türlü elektrik sorununuz için bizi arayabilir, elektrik sorunlarınızdan en uygun fiyatlarla kurtulabilirsiniz.

Erzurum’da en yakın elektrikçi olarak sunduğumuz tüm hizmetlere 7/ 24 ulaşma imkanına sahipsiniz. Profesyonel ekibimiz, uygun fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimizle her zaman yanınızdayız. Elektrik ciddi ve önemli bir konudur. En ufak bir hataya yanlış tepki vermek can güvenliğinizi tehdit edebilir. Bu nedenle elektrik alanında en yetkin, donanımlı ve deneyimli ustalarla çalışıyor ve yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum'un Her Yerine Hizmet Veriyor musunuz?

Evet Erzurum merkez ve tüm merkez dışı ilçelerinde elektrikçi hizmet ekiplerimiz vardır.

Keşif veya arıza tespiti için ücret talebiniz oluyor mu?

Keşi yada arıza tespiti için ücret talebimiz oluyor ve sadece keşif yapmış olsak dahi servis ücretimiz geçerli olacaktır.

Elektrik ve elektronik sektörü ayrıdır. Siz her iki alanda da hizmet veriyor musunuz?

Bizler elektronik alanında değil elektrik alanında hizmet vermekteyiz hizmet detaylarımız yukarıda belirttiğimiz gibidir.

Yorum yaz

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş