Erzurum Taksi / Nöbetçi / Acil Taksi

galeri

Firma Hakkında

Taksi hizmeti almak hep zor bir şey gibi dursa da aslında tahmin ettiğinizden daha kolay ve ulaşılabilir. Özellikle merkezi bölgeler için daha kolay olan bu hizmeti siz de çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik Erzurum Taksi ile artık daha da kolay. Bir telefon kadar uzağınızda olan taksi, bundan sonra Erzurum’un en yoğun ve en ünlü caddelerinden birisi olan Cumhuriyet caddesinde hizmet veriyor.

Şehrin yoğun ve popüler bölgelerinde taksi bulmak veya bu bölgelere gidebilecek taksi bulmak genelde daha önemli olmuştur. İş ve eğlence merkezlerinin yoğun olması, konutların da bu bölgelere kayması taksilerin yoğunlaşmasını da sağlamıştır. Bu sayede istediğiniz gün ve saatte taksi bulabiliyorsunuz. Erzurum Taksi ile istediğiniz gün, istediğiniz saat ve istediğiniz yere taksi bulabilirsiniz. Sabahın erken saatleri veya gecenin geç saatleri olması bizim için bir sorun teşkil etmiyor. Erzurum’un hangi bölgesinde veya semtinde oturduğunuz bizim için önemli değil. Erzurum’un her bölgesinden her bölgesine ulaşımımız mevcuttur. Gecenin geç saatleri olsa da hizmetinizdeyiz. Tüm yolculuklarınız boyunca ücretsiz internet hizmetimizde bulunmaktadır. Yolculuğunuz ister 5 dakika olsun ister 2 saat olsun internet hep yanınızda. Siz sosyal medya ve gündemden uzak kalmayın diye ücretsiz wifi hizmetimiz taksi ile birlikte sizinle geliyor. Uzak bir mesafeye gitseniz bile iletişimden uzak kalmadan yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Erzurum içinde tüm semtlere ulaşımımız vardır. Erzurum Taksi olarak Yakutiye, Palandöken, Aziziye, Dadaşkent, Yıldızkent ve diğer tüm semtlere ulaşım mümkündür. Aynı zamanda isterseniz Erzurum ilçelerine de taksimiz ile gidebilirsiniz. Bunun dışında diğer yakın illere gitmek isterseniz bu da ulaşım noktalarımız arasında yer alacaktır. Nereye gitmek istediğinizi önceden belirtmeniz yeterli.

Erzurum Taksi olarak size randevu hizmetini de veriyoruz. Bize önceden bildirmek şartıyla nereye ve ne zaman gideceğinizi bildirirseniz sizi istediğiniz yer ve saatte hazır bekliyor, gideceğiniz yere bırakıyoruz. Bu sayede eğer önceden programlanmış bir planınız var ise taksi bulmak ile zaman kaybetmeden ve işinizi aceleye getirmeden zamanına ulaşım sağlamış oluyoruz. Hem sizin içiniz rahat ediyor, biz de müşteri memnuniyeti sağlamış oluyoruz. Erzurum Taksi ile yolculuğunuz her zaman doğru seçim olacaktır.

Taksi Hizmeti

Bir takside aradığınız şey ne olur? Güvenli bir hizmetin yanında aynı zamanda kaliteli, uygun ve konforlu olmasını istersiniz. Ayrıca şoför ile güven içerisinde istediğiniz yere yolculuk etmek istersiniz. Bunların hepsini bir arada bulmak zor olabilir. Erzurum uygun taksi hizmeti ile tüm bu zorluklara tek bir çözüm getiriyoruz. Bizi aradığınız sürece aklınıza hiç bir soru takılmadan en iyi taksi hizmeti kapınıza gelecektir. Erzurum taksi her türlü ulaşım adresi için doğru adrestir.

Yolculuğunuz boyunca sadece sizi düşünen bir taksi ile karşılaşırsınız. Sizin ihtiyaçlarınızı ve konforunuzu düşünen. Bu yüzden tüm yolculuklar boyunca ücretsiz wifi hizmeti sunuyoruz. Yolculuğunuz ister 20 dakika ister 2 saat olsun tüm yol boyunca ücretsiz kablosuz internet hizmetimiz sizinle olacaktır. Erzurum taksi ile şehir içi ve şehir dışı tüm yerlere hizmetimiz vardır. Dadaşköy, Yıldızkent, Palandöken, Şükrüpaşa, Üniversite, Mahallebaşı, Rabi ana mahallesi ve diğer tüm semtlere hizmetimiz mevcuttur. Erzurum’un hangi semtinde oturduğunuz bizim için önemli değil. İstediğiniz saatte istediğiniz yere gelebilir ve istediğiniz yere bırakabiliriz. Bu hizmetlerden ayrı olarak randevulu taksi hizmetimizde vardır. Bu sayede eğer gideceğiniz saat ve yer belli ise bizi en geç bir kaç saat önceden arayarak randevu saati belirleyebilirsiniz. Belirlenen saatte ve yerde taksilerimizden birisi hizmetinizde olacaktır. Randevulu taksi hizmetinin amacı gece geç saatlerde veya sabahın çok erken saatlerinde gideceğiniz yer belli olduğunda taksi bulmanın sizin için bir problem olmaması. Siz işlerinizi hallederken belirlediniz saatte taksiniz hazır olsun. Bir yere geç kalma riskine girmeyin.

Erzurum Taksi hizmeti 7/24 sizin için çalışmaktadır. Güvenli, lüks, konforlu ve klimalı araçlarımızla bir yerden bir yere gitmek hiç de zor olmaz. Özellikle yaz aylarında Erzurum tarihi mekanlarına gitmek istiyorsanız, hepsine gitmekteyiz. Kale, Üç kümbetler, Çifte Minareli Medrese, Atatürk evi ve diğer bütün Erzurum Tarihi yerlerine hizmetimiz mevcuttur. Tarihi mekanlara giden yolda serin ve uygun bir taksi ile gidip, tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve gitmek istediğiniz yeri söylemek. Geniş taksi filomuz ile size en yakın taksimiz en kısa sürede gelecektir.

Erzurum’da En Yakın Taksi

Hafta sonu gezinin tadını çıkartırken tüm haftanın yorgunluğunu da atabilirsiniz. Erzurum’un birbirinden güzel bir çok tarihi mekanı var. Bunlardan birisi de Atatürk evi. Oraya nasıl gidebiliriz diye düşünmenize gerek yok. Erzurum Atatürk evi taksi hizmeti ile hızlı ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Atatürk evi Erzurum’un en ünlü ve en eski tarihi yapılarından birisidir. Caddeye çok yakın şekilde tamamen insan yapımı olan bu harika yapı Erzurum denilince akla gelen ilk mekandır. Bu tarihi güzelliğin yanında alışveriş merkzi ve en ünlü cadde bulunmaktadır. Bu da gezmenin tadını daha arttıran etmenlerdendir. Erzurum merkezden ya da Erzurum’un diğer ilçelerinden tüm tarihi yerlerine gitmek çok kolay. Erzurum taksi sayesinde sizi istediğiniz yerden alıp Atatürk evi’ne götürebiliriz. Atatürk evi taksi ile uygun ve kaliteli hizmetin tadını çıkartabilirsiniz. Yaz aylarında taksi kullanımı artar ve taksi bulabilmek zor olabilir. Özellikle klimalı taksi hizmeti yaz için en gerekli olanıdır. Tüm araçlarımız lüks ve klimalıdır. Gideceğiniz yer yakın veya uzak fark etmez, tüm yolculuğunuzu keyifli ve rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Erzurum Taksi ile yolculuklar konforlu, güvenli ve uygun olmaktadır. Ayrıca teknolojiyi takip ediyor ve buna göre hizmet veriyoruz. Tüm yolculuğunuz boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz kablosuz internet yani wifi hizmetimiz mevcuttur. Bu sayede uzun süren yolculuklarınız dahil sosyal medya ve internetten kopmadan yolculuğunuzu keyifli hale getirebilirsiniz. Atatürk evi taksi hizmetini kullanarak sadece şehir içi değil aynı zamanda diğer tüm ilçelere taksi ile gidebilirsiniz. Erzurum’un tüm ilçeleri ve semtleri dahil olmak üzere istediğiniz gün ve saatte bizi arayabilirsiniz. Gece taksi bulamıyor musunuz? 7/24 çalışan taksilerle saat kaç olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Randevu hizmetini de size sağlıyoruz. Gece, sabahın çok erken saatleri veya gün içinde önceden belirli bir programınız var ise bunu bize bildirebilirsiniz. Bu sayede önceden taksi arama ve bulamama heyecanı yaşamadan istediğiniz saatte istediğiniz adreste taksiniz hazır bekliyor olacaktır.

Anında Taksi Ayağınıza Gelsin

Özellikle Erzurum’da yaşayanlar bu konuda çok şanslı. Her birisi birbirinden farklı ve ayrı güzelliğe sahip Tarihi mekan ve gezi yerleri var. Bunlardan biriside Erzurum Kalesi’dir. Kale’ye gitmek çok uzun sürmez, yakındır ve zahmetsizdir. Çünkü sizi direk merkezde karşılar. Eğer kolaylıkla gitmek isterseniz Erzurum Kale taksi hizmeti sizin için ideal olacaktır.

Erzurum merkeze yakın ve güzel olan tarihimekanlardan birisi Kale’dir. Yeşil ve doğanın buluştuğu Kale size harika bir yaz keyfi sunabilir. üstelik Kale taksi ile ulaşım sandığınızdan daha kolay olacaktır. Merkezden oldukça yakın ve ulaşım kolaydır. Kale’ye kadar olan tüm yolculuğunuz boyunca güvenli, konforlu ve keyifli ulaşımın tadını çıkarabilirsiniz. Erzurum’un hangi semtinde olursanız olsun Erzurum taksi sayesinde istediğiniz her yerden sizi alabilir ve Kale’ye kadar götürebiliriz. Üstelik tüm yolculuğunuz boyunca ücretsiz internet hizmetinizde sizinle birlikte olacak. Wifi sayesinde yolculuğunuz sırasında internetten ve sosyal medyadan uzak kalmazsınız ve eğlenceli bir yolculuğu deneyimlemiş olursunuz.

Taksinin güvenilir, konforlu ve kaliteli bir hizmet vermesini beklersiniz. Gideceğiniz her yere ulaşabilmesini ve gece saatlerinde bile ulaşılabilir olmasını istersiniz. Erzurum taksi sayesinde bu sorunları kafanızdan silebilirsiniz. Gece saatlerinde taksi bulamıyor musunuz? Merak etmeyin bizi istediğiniz saatte arayarak taksi hizmeti talep edebilirsiniz. Gideceğiniz saat gece saatiyse ve önceden belirli bir programsa 2-3 saat öncesinden haber vererek rezervasyonda yaptırabilirsiniz. Bu sayede riske atmadan ve gece saati taksi aramadan Kale taksi hizmetinizde olur. Oturduğunuz semtte taksi hizmeti var mı? Diğer illere ve ilçelere gidiyor mu diye düşünmenize gerek yok. Erzurum’un her semtinden her semtine, tüm ilçelerine ve illere taksi hizmetimiz mevcuttur. Uçak saatinden önce sizi havalimanına ulaştırabiliriz. Erzurum’un her semtinden özellikle yaz aylarında Kale’a ve diğer tüm yazlık yerlere hizmetimiz mevcuttur. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Erzurum’da Her Bölgeye Taksi Hizmeti

Erzurum’da uygun ve kaliteli taksi hizmeti artık elinizin altında. Nerede oturduğunuz bizim için önemli değil. Erzurum’un her semtine güvenli bir şekilde hizmetimiz vardır. Günün her saati 7/24 ulaşılabilir ve uygun taksi hizmetimiz ile bizi Erzurum’un her noktasından arayabilirsiniz. Aradığınız saat fark etmez. Erzurum’un tüm bölgelerine her saat güvenli bir şekilde hizmetimiz vardır.

Bir taksi hizmetinde ne ararsınız? Güven, konfor, uygun fiyat, istenilen saatte ulaşılabilme, her semte ve bölgeye hizmet verme, gerektiği zaman ilçe veya şehir dışına çıkma, havaalanı hizmeti. Aradığınız her hizmet Erzurum Taksi ile sorunsuz bir şekilde hallolur. Üstelik bu hizmetlinin yanında yolculuğunuz keyifli ve kesintisiz geçmesi için ücretsiz wifi hizmeti de var. Yolculuğunuz kısa veya uzun olabilir. Kesintisiz internet keyfine Erzurum Taksi ile ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş