Erzurum Su Tesisatçı

galeri

Firma Hakkında

Binalarda tesisat problemleri hızlı ve profesyonel şekilde müdahale edilmesi gereken problemlerdir. Mutlaka bu konuda işinin ehli uzman firmalardan destek almanız gerekir. Özellikle eski binalarda yaşanan tesisat sorunları kısa sürede giderilmezse binanın temelinde büyük zarar verebilir.

Erzurum’da tesisatçı ihtiyaçlarınızda her zaman sizlerin yanında olan ve kurumsal olarak hizmet veren firmamız 7/24 ulaşılabilir durumdadır. Tesisat sorunlarına hızlı müdahale edilmesini istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir uzman ve deneyimli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti konusunda son model teknoloji kullanan, modern ekipmanlarla sizlere hizmet veren firmamız her türlü ihtiyacınıza profesyonel çözüm sağlamaktadır.

Erzurum Tesisatçı Hizmeti

Erzurum’da tesisatçı hizmeti faaliyetlerini çok uzun yıllardan beri devam ettiren firmamız, Bu konuda profesyonel olarak hizmet sağlayan ve kurumsal olarak çalışan nadir firmalardan biridir.

Tesisat konusunda yaşadığınız sorunlar için uzman bir firmadan hizmet almak istiyorsanız mutlaka kendinizi firmamızın deneyimli ellerine emanet edin. Firmamız tarafından verilen hizmetler şu şekildedir;

 • Su kaçağı tespiti
 • Sıhhi tesisat tadilatı
 • Musluklar ve lavabolar
 • Duş tuvalet ve kuvvetler
 • Su gider problemleri
 • Tamirat
 • Eski boru tamiri ve değiştirme

Tesisat işlerinde firmamızın önceliği problemin kaynağının tespit etmektir. Çünkü kaynak belirlenmeden yapılan yanlış müdahale daha büyük problemlere yol açabilir.

Profesyonel eller tarafından yapılan tespit ve tamirat işleri sonucunda güvenle tesisatınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Profesyonel firmalar yerine amatör çalışan mahalle arasında sizlere hizmet veren firmalardan yardım almak sadece tesisatı değil binanızın tamamını tehlikeye atar.

Erzurum Tesisatçı Fiyatları

Profesyonel ve kaliteli hizmet sağlayan firmamız da Erzurum tesisatçı fiyatları da son derece ekonomiktir. Piyasada merdiven altı olarak tabir edilen firmalar yerine aynı fiyatlarla bizim gibi kurumsal firmalardan hizmet almanız mümkündür.

Güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey günün 24 saati açık olan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak. Acil durumlarda da firmamız tarafından ustalar hemen adresinize yönlendirilir.

Su kaçağı ve tesisat tamiratı işlerinizde çekinmeden bizleri arayın ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz de tanışın. Firmamızın tek amacı uzman olduğu bu işi kaliteli şekilde yerine getirmek ve sizleri memnun etmek.

Su Tesisatçısı Ne İş Yapar?

 1. Tesisatçı kimdir?

  Tesisatçılar içme suyu, kanalizasyon ve drenaj için borular ve sistemler kuran ve bakımını yapan eğitimli ve yetenekli profesyonellerdir.

 2. Tesisatçı Nasıl olunur?

  Genellikle 4-5 yıllık bir eğitim programı ile eğitilirler. Buna meslek okulları ve toplum kolejleri tarafından çıraklık eğitimi dahildir. Bunun dışında bazı kişiler, hayat okulu dediğimiz klasik tarzda, baba mesleği ve tesisatçı ustaları ile eğitim alarak tesisatçı olarak yetiştirilmektedir.

 3. Tesisatçı Ne iş Yapar?

  Tesisatçının uzmanlığı sıhhi tesisat, sıhhi tesisat, hesaplamalar, planlama okumaları, sıhhi tesisat kodları ve su dağıtımının ötesine geçer. Boru kırılmaları ve drenaj tıkanıklıkları gibi acil durumların üstesinden gelir ve yeni boru sistemlerinden yedek musluklara kadar her şeyi kurar ve korur. Tesisatçılar ayrıca banyo ve duş, tuvalet, su ısıtıcısı ve bulaşık makinelerinin nasıl kurulacağını da bilirler. Tesisatçılar, konut veya ticari alanlarda inşaat sırasında sıhhi tesisat sistemleri tasarlayabilir ve kurabilir.

 4. Acil Tesisatçı Ustası

  Sıhhi tesisat adı verilen olaylar arasında acil durumlar yer alır. Bir su borusu yırtılırsa, herhangi bir acil durum önlemi alınmazsa sele neden olabilir. Bir gaz kaçağı ölümcül bir duruma neden olabilir. Bu gibi durumlarda, Acil Tesisatçı Şefi müdahale edecektir.

 5. Küvet & Jakuzi Montajı

  Tesisatçı Ustası duş teknesi, küvet, jakuzi ve diğer işleri kuracaktır. Plumber Master, kullanım sırasında sadece monte etmekle kalmaz, aynı zamanda su sızıntıları gibi onarımları da yapar.

 6. Lavabo Klozet Montajı

  Tesisatçı Ustası ayrıca lavabo, sıhhi tesisat, klozet ve tuvalet gibi aksesuarları da monte eder. Kullanırken veya değiştirirken, tesisatçı sökme, onarım ve montaj işlerini gerçekleştirecektir.


Erzurum Su Tesisatçısı

Su tesisatı tüm yaşama alanlarında kullanılan önemli yapılardır. Herhangi bir sorun çıkması durumunda aniden hayat durmaktadır. Su olmadan tüm işler aksamaktadır. Bunun için su tesisatının düzenli bakımlarının yapılması, gerekli müdahaleyi yapmak için tesisatın arıza yapması ya da bozulması beklenmemelidir. Erzurum su tesisatçısı olarak civarda Erzurum sıhhi tesisatçı olarak hizmet veren firmamız su tesisatı ile ilgili her alanda çalışmalarına devam etmekte tüm sorunların üstesinden gelmektedir. Kaliteli ve güven duyulan hizmet için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılan malzemeler

Bilindiği gibi su tesisatı tamiri sırasında genellikle parça değiştirmeye ihtiyaç duyulur. Malzeme tesisat işlemleri için çok önemlidir. Kalitesiz malzemeler çok kısa sürede bozulmakta, aşınmakta ve paslanmaktadır. Piyasa da çok fazla kalitesiz malzeme bulunmaktadır. Bunların çoğunu Çin malları oluşturmaktadır. Çin’de imal edilen mallar ucuz işçilik ve malzeme nedeniyle uygun fiyatlara üretilmekte ve ülkemize ithal edilmektedir. Peki malzeme kalitesinin üzerinde neden bu kadar çok duruyoruz? Çünkü kaliteli olan malzemeler uzun yıllar kullanılır ve sorun çıkarma ihtimalleri düşük olur. Su gibi sürekli akışkan bir maddenin kötü malzemeyle sürekli teması malzemeye daha da zarar verecek ve kısa sürede aşınmalara neden olacaktır. Bu nedenle malzeme kalitesine dikkat etmeliyiz. Biz de bu noktada tüm kullandığımız malzemeleri en kalitelilerden seçiyor, uzun süre sorunsuz kullanım sağlıyoruz. Malzeme ücretlerine ekstra kar koymuyoruz, temin ettiğimiz fiyata müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Uygun fiyat politikamızdan asla vazgeçmiyoruz. Su tesisatçısı Erzurum olarak sadece işçilik ücretlerimizi talep ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Erzurum

Su tesisatı işlemlerinde en çok görülen sorun suyun bir yerden sızmasıdır. Bu da su kaçak tespiti olduğunu göstermektedir. Su kaçağı tespitleri eskiden çok zor yapılan işlemlerdi. Kaçağın kaynağını bulana kadar tüm eviniz ya da ofisinizin zemini kırılarak kaçak bulunmaya çalışılırdı. Bu da kaçak olsun olmasın, sorun olmayan yerlerin sorun bulunana kadar kırılması – dökülmesi anlamına geliyordu. Bu durum da müşterilere tesisat masrafından daha çok kırılan zemini yaptırmak için tutan masraflar oluyordu. Ama artık bu günler çok geride kaldı. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle beraber su kaçağı tespitlerini anında yapan cihazlar üretildi. Bu cihazlar içinde barındırdığı özel sensörler sayesinde su kaçağının nerede olduğunu tespit etmektedir. Erzurum su kaçağı tespiti firmamız teknolojiyi yakın takip etmekte ve teknolojik su kaçağı tespiti cihazlarını temin etmektedir.

Sıhhi Tesisatçılarımız

Sıhhi tesisatçı Erzurum kadromuzda deneyimli, tecrübeli ve işinin ehli arkadaşlarımız bulunmaktadır. Teknik personel olarak çağırdığınız ustanın beceri ve bilgisi de sorunu çözmek için büyük önem arz etmektedir. Verdiğimiz bir çok serviste tesisatı sorunlu evlere gitmekteyiz. Yine bir çoğunda bizden önce başka sıhhi tesisatçıların sorun üzerinde işlem yaptığını ve problemi çözmek yerine daha da büyüttüğü uygulamalara da şahit oluyoruz. Bu nedenlerden dolayı evinizin tesisatını emanet edeceğiniz su tesisatçısını iyi seçiniz. Erzurum su tesisatçısı olarak kadromuzda her zaman bilgili ustalarımız yer almaktadır.

Yorum yaz

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş