Erzurum Koltuk Yıkama | 5424491208

galeri

Firma Hakkında

Evlerin önemli eşyaları sıralamasında, özellikle kadınlar için koltuklar ilk 3’e girerler. Koltuk temizliği de bu anlamda çok ama çok önemlidir. Koltuklar çoğu zaman kir, toz veya dökülen lekelere maruz kalıyorlar. Genelde oluşan lekeler anlık siliniyor ancak bazen inatçı lekeler olur ve çıkarmak bilmezler. Bu tür kirler bakteri oluşumunu hızlandırır ve insan sağlığını olumsuz etkiler.

Bu sırada ihtiyacınız olan profesyonel koltuk temizliğini %100 hijyen ve temizlik garantisi ile sunan Erzurum koltuk yıkama firmamız toz ve kir partikülleri nedeniyle renk ve koku kaybetmiş koltuklarınızı yenilenmiş haline döndürmenize yardımcı olacaktır.

✅Firma Kuruluş :2019’dan Beri Hizmet✅
✅Firma Hizmet Bölgeleri :Erzurum’un Her Yerine✅
✅Firma Çalışma Saatleri :7/24 Yerinde Hizmet✅
Erzurum Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Süreci Nasıldır?

Profesyonel koltuk temizliğinde kullanılan temizlik çözümleri için Erzurum koltuk yıkama firmamızın deneyimli ekibi modern ekipmanlarla desteklenmektedir. Öncelikle emiş gücü yüksek makineler ile koltukların tozu alınır. Deterjan cinsi ve temizleme yöntemi kanepenin kumaşı dikkate alınarak belirlenir. Böylece koltuk kumaşına zarar vermeden temizlenmesi mümkün olacaktır.

Koltuk yıkama işlemi, koltuk minderlerini ve kenarlarını püskürterek ve tutarak ıslatarak başlar. Bu, kir ve toz parçacıklarını yumuşatır ve vakumlama işlemini kolaylaştırır.

Renkli kısımlara uygulanan vakumlama yöntemi ile koltuktan toz, kir ve partiküllere derinlemesine nüfuz eden lekeler temizlenir. Aynı şekilde temiz su gelene kadar vakumlama işlemi devam eder. Profesyonel ekibimiz en iyi temizliğe ulaştığından emin olarak koltuğun kurutma aşamasına geçer. Koltuklarınız adrese servis sırasında kirlenmemeleri için özenle paketlenir ve araçlara yüklenir.

Erzurum koltuk yıkama işlemi ve koltuk tipine göre yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  • Erzurum Koltuk Yıkama
  • Erzurum Koltuk Yıkama
  • Erzurum Koltuk Yıkama
  • Erzurum Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

Çoğumuz haftalık temizlik ve birkaç ayda bir koltuk temizliği sırasında vakumlayarak daha sağlıklı bir ortamda vakit geçirmeyi düşünürüz. Ancak kaçımız, gerçekten temiz olmak için yılın en az altı ayında bir profesyonel döşeme temizliğinin gerekli olduğunun farkında mı?

Mobilyaların üzerine her oturduğunuzda, yattığınızda veya evin içinde dolaştığınızda, toz, kir ve ölü deri yanlışlıkla taşınır. Koltuğun toza, kire ve lekelere maruz kalması bakteri üremesine neden olabilir ve evin hava kalitesini olumsuz etkileyebilir. Profesyonel döşeme temizliğimiz ile ev tozu akarları, bakteri ve alerjenleri temizlemek mümkündür.

https://youtube.com/watch?v=uoqj-aonNnw
Erzurum Koltuk Yıkama

Evinizin Havasını Değiştirecek Koltuk Yıkama Hizmeti

Çocuklarınız, evcil hayvanlarınız ve arkadaşlarınızla çokça vakit geçirdiğiniz sandalyelerde yemek kokuları, oda kokuları veya parfümler gibi etkenlerden dolayı hoş olmayan bir koku ortaya çıkmaktadır. Nasıl ki bu koku bir anda kanepeye nüfuz etmemişse, kademeli temizlik gerektirir.

Erzurum koltuk yıkama firmamız koltuklardaki toz, kir ve lekeleri temizleyen ve kokuların giderilmesine yardımcı olan teknolojisi ile hizmet vermekten gurur duyar. Evinizin havasını değiştirecek döşeme temizliği için Erzurum Halı ve koltuk temizliği firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Erzurum Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama Erzurum’da profesyonel bir firmadan alındığında uzun vadede bütçenize katkı sağlayacaktır. Döşemeyi, kumaş rengini ve dokusunu yıpratmadan en iyi hizmeti uygun fiyata almanızı sağlayan firmamız temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortamda vakit geçirmenizi sağlayan teknolojiyi kullanmaktadır.

Koltuk yıkama hizmet bedeli genellikle koltuğun şekline göre tasarlanmaktadır. Koltuk takımı, üçlü kanepe ve L koltuk gibi çeşitlerin yanı sıra dolgulu ve mindersiz gibi özellikler de Erzurum koltuk yıkama fiyatlarına etki edebilir.

Bu nedenle koltuk yıkama fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Belirteceğiniz koltuk tipi ve kumaş cinsine göre firma temsilcimiz size gerekli açıklamayı yapacaktır.

Erzurum Koltuk Yıkama | Sıkça Sorulan Sorular

Koltuklarım ne kadar sürede yıkanır?

Koltuklarınızın yıkama süresi koltukların boyutuna, kirlilik durumuna ve kullanılan kumaşa göre değişebilir. Ancak genellikle koltuk yıkama işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir.

Koltuk yıkama işlemi ne kadar sıklıkla yapılmalıdır?

Koltuklarınızın yıkama sıklığı kullanım yoğunluğuna ve kirlilik durumuna göre değişebilir. Genel olarak, koltuklarınızı yılda en az bir kez profesyonel bir şekilde yıkamanız önerilir.

Hangi kumaşlar koltuk yıkama işlemine uygun değildir?

Koltuklarınızın kumaşına uygun yıkama işlemi belirlenir. Ancak genel olarak, kadife, ipek, deri gibi kumaşlar koltuk yıkama işlemine uygun değildir.

Koltuk yıkama işleminden sonra ne kadar süre sonra kullanabilirim?

Koltuk yıkama işleminden sonra koltuklarınızın tamamen kuruması gerekmektedir. Bu nedenle, koltuklarınızın kullanıma hazır olması için en az 6-8 saat beklemeniz önerilir. Bu süre, koltukların havalandırılan bir odada kurutulduğunu varsayarak belirtilmiştir.

Yorum yaz

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş