Erzurum Halı Yıkama

galeri

Firma Hakkında

Halı yıkama, temizlik sektöründe büyük bir öneme sahiptir. Erzurum halı yıkama firmamız sizler için kurumsal hizmet sunmakta ve uzman ekibi ile halı yıkama işlerinizde uygun fiyatlı çözümler sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti anlayışı ile uzun zamandan beri sektörde faaliyet göstermeye devam eden firmamız evinizin en değerli ve en çok kirlenen eşyalarından olan halılarınızı büyük bir titizlikle yıkamakta, kurutmakta ve sizlere temiz bir şekilde teslim etmektedir.

Kurumsal bir firma ile çalışmak sizin de hakkınız ve halı yıkama hizmeti de son derece önemlidir. Alanında deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız büyük bir özen içerisinde halı yıkama ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamaktadır.

Erzurum Halı Yıkama Hizmeti

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız profesyonel ekibi ve zamanında teslimatı ile Erzurum halı yıkama sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Yeni gelişen teknolojik ekipmanların tercih edildiği firmamızda çalışma prensibi olarak her zaman kaliteyi ön planda tutulmaktadır.

Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda yıkanacak olan halılarınız adresinizden sizin belirttiğiniz saatte teslim alınır, firmamızın kapalı yıkama alanlarına getirilir. Halılarınız önce toz alma makinesi ile temizlendikten sonra yıkama ve durulama makinesi işleminden geçirilir.

Daha sonra titreşimli sıkma makinesi ile kurumaya hazır hale getirilen halılarınız, kuruduktan sonra özenle ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Halı yıkama hizmetinin her aşamasında firmamız tarafından yeni ekipmanlar kullanılmaktadır. Gelişime açık ve yenilikçi olan firmamızda en kısa sürede halı yıkama işlemi tamamlanır ve adresinize halılarınız teslim edilir.

Erzurum halı yıkama fiyatları

Erzurum halı yıkama hizmetinde her zaman profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaya gayret eden firmamız halı yıkama fiyatlarını piyasanın çok altında sizlere sağlamaktadır. Modern ekipmanların kullanıldığı büyük bir titizlikle yerine getirilen halı yıkama hizmetini bizlerden bu kadar uygun fiyata aldığınıza siz bile inanamayacaksınız.

Halı yıkama fiyatları halınızın türüne ve metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. En sağlıklı fiyat bilgisi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir hizmetimiz hakkında hem detaylı bilgi alabilir hem de fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. Fiyat bilgisi aldıktan sonra talep etmeniz durumunda en kısa sürede çalışanlarımız adresinize ulaşır ve yıkanacak olan halılarınızı teslim alır.

Halı Nasıl Yıkanır

Hangi Halı Yıkama Makinesi Daha İyi?

Şehir merkezindeyseniz halı yıkama veya temizlik robotu satın almayın. Heyecanla ilk defa kullanıp sonra zorlanmaya başlarsınız. Düşündüğünüz gibi değil, çok zahmetli ve hantal olur halı yıkama makineleri. Halı temizleme hizmeti daha ucuz ve daha temiz olur.

Halı Yıkamada Hangi Deterjan Kullanılır?

Halıda yağlı lekeler varsa su ve karbonatı karıştırıp bir süre ovalayın. Halı yıkamak için birçok deterjan mevcuttur. Ancak halı temizliği için en iyi deterjan Arap sabunudur. Arap sabunlarının iyi bir köpüğü vardır ve kiri daha çabuk çıkarmaya yardımcı olur.

Halı Yıkamacılar Hangi Deterjanı Kullanıyor?

Halı yıkama firmalarının büyük çoğunluğu özel karışım deterjanlar kullanırlar. Bunun haricinde ise kesinlikle bitkisel deterjanlar kullanılır.

Halı Yıkama Kaç Gün Sürer?

Halının durumuna bağlı olarak, 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Bazı halıların kuruma süreleri farklıdır ve 4 günü bulabilmektedir.

Halı Yıkamada Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde işyerinde dekorasyon olarak kullanılan halılar zamanla kirlenir ve ilk günkü görünümünü kaybederler, bu nedenle ilk gün köpük elde etmek için temizlik gerekir. Temizlikten sonra hayal kırıklığına uğramamak için bu işi profesyonelce ve düzgün yapan bir firmadan yardım almak birinci önceliğimizdir.

Bugün halı yıkama fabrikası adına web sayfasında bir broşür dağıtarak “halı yıkadıklarını” iddia eden bazı firmalar, bunun halı yıkama ile pek yakından alakası olmadığını biliyorlar. Koymalısın. Posta kutumuzda da benzer bir broşüre rastlıyoruz. Bu halı temizleme firmalarının halının fabrikada temizlendiğinden emin olmasını istiyorsanız, eminim halıyı temizlemeden geri gelecekler. Açıkçası bu firmaların halılarınızı nerede ve nasıl yıkadığını merak ediyoruz.

 1. Lütfen geri dönen personelden hizmet miktarını hesaplamasını isteyin. Halınız kaldırıldıktan sonra o numaraya sadakat ödemekle yükümlüsünüz. Firma bilgileri, halı cinsi, tarih ve hizmet bedelinin bulunduğu fiş talep etmeyi unutmayınız.
 2. Günümüzde bu tür yanıltıcı bilgiler halı yıkama fabrikası adına kullanılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları var.
  • a) Toz makineniz var mı? Halı zemin üzerindeki toz-su karışımından çamurun çıkmasını önlemek için suya dokunmadan halının tozdan arındırılması için toz dolabı kullanabilirsiniz.
  • b) Yanlış olan şu ki, pek çok halı temizleme şirketi hala kullanıyor ve onlarca halı, elektrikli fırça makinesi ile temizlenen geniş bir alana seriliyor. Bu mu. Günümüz teknolojisiyle, fırçalama işlemi personel tarafından yönetiliyor ve çoğu halıya fırça bile dokunmuyor. En doğru yöntem, tam otomatik halı yıkama ve birbirine değmeden tam otomatik bant temizleme yöntemidir. Bu yöntem halının her santimetresine dikkat eder.
  • c) Temizlik maddesi olarak kullanılan deterjanlar asla kimyasal olmamalı ve bitki kaynaklı olmalıdır. Ne yazık ki, sodyum hipoklorit ve sodyum hidroksit birçok halı temizleme şirketinde kullanılmaktadır. Bu konu çok önemli ve ilgilenilmesi gerekiyor. Bu kimyasallar kullanıldığında kanserojen ve insan sağlığına çok zararlıdır ve bu ve benzeri esaslı maddeler kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • d) Kurutma işlemi bir diğer önemli konudur. Bu işlemin dışarıda mı yoksa kapalı alanda mı yapıldığını düşünmeniz gerekir. Halı, yazın ve kışın iç mekanda tamamen kurutulmalıdır. Direkt güneş ışığı ıslak halılar için uygun değildir. Aşındırıcıdır. Birkaç saat içinde renk kaybolabilir ve canlılığınızı kaybedebilirsiniz.
  • e) Temizlenmiş halının teslimat anında plastik kalıntılardan yapılmış sağlıksız halı poşetlerine (kokusuz ve kanserojen) veya jelatin gibi kokusuz birinci sınıf halı poşetlere konulmasına da özen gösterilmelidir

Yorum yaz

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş