Erzurum Kazı, Yıkım, Hafriyat | 5358532834

galeri

Firma Hakkında

Erzurum hafriyat firmamız, deneyimli kadro ve son teknoloji makineleri ile bina yıkımlarını uygulayan Erzurum’un en eski firmalarındandır. Yıkımın büyüklüğüne göre farklı yıkım teknikleri uygulayarak çalışmaktayız. İşinde uzmanlaşmış yıkım elemanları ve yıkıma uygun iş makineleri ile her türlü yıkım işleri azami dikkat ve özveri ile yapılmaktadır.

Yıkım İşlerinde Yanınızdayız

En zor inşaat işlerinde dahi büyük ve küçük iş makineleri ile kırım, yıkım ve hafriyat taleplerinizi karşılamak misyonumuz gereğidir. Erzurum Hafriyat bir çok inşaat alanında birikmiş tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede yerine getirmektedir. Saha İçi hafriyat hizmetleri Kırkayak ve Tırlar ile özenle yerine Getirilmektedir.

Kazı işlerinizde yanınızdayız

Firmamız derin kazı, yüzeysel kazı ve birçok alanda inşaat ve hafriyat hizmetlerinin yanında müşterilerimizin altyapı çalışmaları taleplerine cevap vermektedir.

Erzurum Hafriyat saha içi ve taşıma işlerinde KIRKAYAK ve TIRLAR ile hizmetinizdedir. Su kanalları, telefon, elektrik direkleri için açılan kuyu kazı ve birçok kazılarda Erzurum Hafriyat hizmetleri ile başta Yakutiye, Palandöken ve Aziziye olmak üzere Erzurum’un her yerinde sizlerin yanındayız.

Hafriyat işleri fiyatlandırma

Balyoz kazma vb. el aletleri ile tuğla taş duvar beton kırımını bir binayı yıkmayı deneyin tabii bu yıkım ne kadar bir sürede yapabilirsiniz maliyet ne olabilir hesaplayın. Bu da yıkmanın bir şekli tabi ki. Fakat profesyonel anlamda bir yapıyı yıkmanın çok daha kısa sürede kolay vede maliyetini düşürecek yöntemler uygulanmaktadır. Örnek olarak çok katlı bir binayı uzun bomlu hidrolik kırıcılı makaslı ekskavatör ve yıkım topu kullanarak yıkmak daha kolaydır en önemlisi iş kazalarını minimum düzeye düşürmekte ve yıkım süresini düşürmektedir bu yöntem. Çok yüksek binaların yıkımını düşündüğümüzde; örneğin 10 katlı yapılarda. Değişik yıkım yöntemleri uygulanmaktadır. Patlayıcı ile yıkım güvenle tercih edilen yöntemlerden biri ve verimli bir şekilde büyük yapıların yıkılmasını sağlıyor. Bir binanın diğer binalarla çevrili olduğu durumlarda, bina yıkmak daha hassas bir hal alıyor. Binanın kendi arsası içine yıkmak için binayı içeriye doğru patlamak gereklidir.

Balyoz kazma vb. Bir tuğla duvar betonunu yıkmak için bir binayı el aletleriyle yıkmaya çalışın, tabii bu yıkımın ne kadar süreceğini hesaplayın. Kesinlikle yok etmenin bir yolu. Ancak profesyonel anlamda bir yapıyı çok kısa sürede yıkıp maliyeti düşüren yöntemler vardır. Örneğin, endüstriyel kazaları en aza indiren ve yıkım süresini azaltan profesyonel bir materyal kullanarak çok katlı bir binayı sökmek daha kolaydır. Çok yüksek binaların yıkılmasına baktığımızda; örneğin 10 katlı binalarda. Farklı imha yöntemleri uygulanmaktadır. Patlayıcı ile yıkım en güvenilir yöntemlerden biridir ve büyük yapıların verimli bir şekilde yıkılmasına izin verir. Bir bina başka binalarla çevrili olduğunda yıkım daha hassas hale gelir.

Bu derece hassasiyet gerektiren bir işi herkes uzmanına vermek ister, biz de tam olarak bu noktada devreye giriyoruz. Bina yıkım işlerinin Erzurum genelinde talibiyiz ve uzmanıyız. Her türlü yıkım işiniz için bizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bina Yıkım Fiyatları Ne kadar?

Bina yıkım işlemleri için belli bir fiyat belirtmemiz çok zor yapılacak olan işin boyutuna göre en doğru fiyatlandırma için bizi arayınız.

Yüzeysel Kazılar

Eğimli arazilerdeki su ve toprak eksikliğinden kaynaklanan fidan tutma ve büyüme sorunları arazinin teraslanması ile çözülebilmektedir.

Derin Kazılar

Derin Kazı; inşaat sahasında gerekli etüt çalışması yapılarak çevreye zarar vermeden mekanik araçlarla firmamız tarafından güvenle ve özenle yerine getirilmektedir.

Yorum yaz

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş