Erzurum Demir Doğrama / 05519814725 / Ferorje / Çelik Çatı

galeri

Firma Hakkında

Erzurum’da demir doğrama firmamız ve işimizin gerektirdiği bir çok hizmetimiz mevcuttur. Güvenilir ve işinin ehli bir demir doğrama ustası arayışınız var ise bir telefon uzağınızdayız.

Demir Doğrama ve Diğer Hizmetlerimiz

Yangın Merdiveni

Dershaneler, okullar, iş yerleri, apartmanlar… Her yerde olmak zorunda olan şeylerin başında tabi ki yangın merdivenleri gelmektedir. Doğru ve başarılı bir şekilde üretilerek monte edilmiş yangın merdivenleri sadece yangınlarda hayat kurtarmakla kalmayıp bir çok farklı felaket ya da problemde de insanların düzenli ve kolayca bina dışına aktarımı sağlanabildiğinden her açıdan bir hayat kurtarıcı niteliktedir. Merdivenleri standart şekilde sadece binadan çıkışa yönelik üretebilir ya da dilerseniz korkulukların üzerinden bir üst kısma kadar olan bölümleri de kapatabilir ve hem maksimum güvenlik sağlayabilir hem de daha modern bir dizayn oluşturabiliriz. yangın merdiveni

Yangın merdiveni üretimlerimiz için model seçeneklerimize göz gezdirebilirsiniz. Uygulama istediğiniz alanın verdiği imkana göre geniş zigzag, S formu ya da oval dönerek aşağı inen formda üretebileceğimiz gibi sizin estetik anlayışınıza uygun dilediğiniz türde de üretip hemen montaj aşamasına geçebiliriz. Uygulandığı yapıların estetiğine en uygun model seçilerek binanın formunu koruyarak üretim yapmakta ve bu doğrultuda en kaliteli ve doğru malzemeleri seçerek uzun yıllar hayat kurtarmaya devam etmekteyiz. Yangın merdiveni 1989’dan bu güne tüm demir, çelik çalışmalarımızla müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyor ve siz değerli müşterilerimize her zaman en kısa sürede en kalitelisini sunabilmenin gayretini yaşıyoruz. Tüm ekibimiz kendi alanında profesyonel olup gerekli tüm bilgi ve deneyime sahip olup size daima daha iyisini sunabilmek için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Metal atölyesi yangın merdiveni imalatında hizmetinizde. Güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Balkon Korkulukları

Binaların ve yapıların iç dekorasyonları kadar dış dekorasyonları oldukça önemlidir. Dış dekorasyonda özellikle pencere, cam önü, balkon, varanda gibi kısımlarda da en önemli etkenlerden biri korkuluklardır. Özellikle karşımıza en çok çıkan ise balkon korkuluklarıdır.

Balkon korkulukları öncelikle güvenliği sağlamak içindir. Ancak sadece güvenlik için olup da binanın ve uygulandığı yapının dışarıdan bakıldığında sahip olduğu estetik görüntüye de zarar vermemesi gerekmektedir. Bu yüzden güvenlik için sağlam ve kaliteli malzeme seçilerek üretim ve montaj yapılmalı ama aynı zamanda işini bilen ustaların titiz ve özverili çalışmaları ile şık bir tasarıma sahip olup yapıya uygun korkuluk üretimi yapmaları gerekmektedir. Bu konuda ustalarımızın bu güne kadar sunduğu tüm çalışmalar kullanıcıları tarafından beğenilmiş ve sahip olduğu taviz vermediğimiz kalitelerinden dolayı da daima beğenilmeye devam edilmiştir. İster köşeli bir balkon olsun ister oval tüm alanlara uygunluk gösterebilecek nitelikte balkon korkuluğu üretebiliyor ve şık bir şekilde görünmelerine olanak sağlayarak güvenliğinizi zarif bir formda sağlıyoruz. Geniş korkuluk modellerimizden birini seçebilir ya da sizin tasarladığınız ve düşündüğünüz bir korkuluk modeli de oluşturabiliriz. Aynı şekilde örnek modellerimizden birini beğendiyseniz ancak ufak bir ayrıntı eklenmesini istiyorsanız ya da bir modeli güzel bulduysanız ancak biraz daha sade olmasını istiyorsanız da yine istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sunarak en kısa sürede hemen kullanıma hazır halde sizler için üretip monte ediyoruz.

Ferforje Balkon Korkuluğu

Evinizin merdivenleri veya camları gibi balkonları da dekoratif olsun ve balkonunuzda keyif sürün istemez misiniz? Demiri çok değişik tasarımlarımızla en şık hale getirerek balkonlarınıza uyguluyor, daha zengin görünüme sahip bir balkona sahip olmanızı sağlıyoruz. Balkonları kimi zaman komşumuzla sohbet, kimi zaman kahvaltı, kimi zaman da mangal keyfi yapmak için kullanırız. Ferforje balkon korkulukları ile balkonunuzda geçirdiğiniz zamanların en güvenli ve en keyifli zamanlar haline gelmesini sağlıyoruz.

Ferforje Balkon Korkuluğu ile Görünüşe Güzellik Katın

Ferforje korkuluk tercihi yapılan diğer bir ürünümüz ise balkon için tasarlanan modellerimizdir. Balkonunuzun dış görünümü için şık ve modern tasarımların olduğu ürünümüzde balkonunuzu daha dekoratif hale getirebilirsiniz. Dilerseniz kapalı balkon modeli ile balkonunuzu kapatarak tüm dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Dekoratif Ferforje Balkon Korkulukları resimlerimize üst kısımdan göz atabilirsiniz. Bir çok ferforje tasarımımız mevcut olmakla beraber kendi tasarımlarınızıda uygulayabiliriz.

Ferforje balkon korkuluğu sizleri dış etkilerden korumakla beraber evinizin dış mekânında estetik görünüm elde edebilirsiniz. Modern tasarımlarla yapılan ferforje balkon korkulukları özel ince işçiliklerle üretilmektedir. Güvenlik açısından yüksek tedbir alınan ferforje modellerimizde içi dolu demir kullanılmaktadır.

Ferforje balkon modelleri istediğiniz tasarımlara göre yapılmaktadır. Dilerseniz standart modellerimizden, dilerseniz tasarladığınız proje üzerinden üretim yapılmakta, estetik görünümü ile balkonunuza ayrı bir hava katmaktadır. Çoğunlukla düşük katlı binalarda ve çocuklu daireli binalarda kullanılan ferforje balkon korkulukları hem hırsızlık olaylarını en aza düşürmekte, balkonun güvenliğini sağlayarak evinize modern bir görünüm de kazandırmaktadır.

Erzurum Metal Atölyesi Erzurum ve çevre illerde yapmış olduğu bir çok balkon korkuluğu çalışması ile piyasada marka olmuş özgüven kazanmış bir firma olmanın gururu ile hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Sizde balkonlarını güvenli bir alan haline getirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Demir Ferforje ile tasarladığımız birbirinden modern modeller arasından dilediğinizi seçip balkonlarınıza uygulattırabilirsiniz.

Ferforje Merdiven

Ferforje merdivenler ister iç ister dış ortamlarda sıkça tercih edilen merdiven cinslerindendir. Demire çeşitli şekiller verilerek ve ardından istenilen görünüm malzemesi uygulanarak hazırlanırlar. Ferforje merdiven diğer metal merdivenlere göre biraz daha klasik ve ağır bir görünüm sunarlar. Modern merdivenlerle aralarındaki en belirgin fark da budur. Klasik tarza daha yakın bir dekor sunan ferforje merdivenlerin kullanım ömrü de oldukça uzundur. İç ve dış ortam iklim değişkenlerinden fazla etkilenmemektedirler. Sitemizdeki merdiven modelleri dışında size daha fazla model sunmamızı isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Ferforje duvar

Orijinal yazımı Ferforgé şeklindeki bu kelime Fransızca’dan gelmektedir.. Demir ocağında demirin dövülerek işlenmesi ile oluşur. Hemen hepimizin evimizi, ofisimizi, villamızı veya yazlığımızı yabancılardan ve hırsızlardan korumak için aldığı bazı önlemler vardır. Eğer yapınız müstakil ve/veya bahçeli ise etrafını çevirmek için kullanacağınız ahşap çit yeterli olmayacaktır. Hırsızların mekanınıza girişini engellemek için en iyi çözümlerden biri de ferforje duvar korkulukları uygulaması olacaktır. Ferforje duvar korkulukları sağlamlığı ve uzun ömründen öte görünümü ile de caydırıcıdır. Duvar yüksekliğiniz ne olursa olsun ferforje duvar korkulukları uygulaması yapılabilir. Metal atölyesi ferforje duvar korkulukları imalatında hizmetinizde. Mekanınızın duvar korkulukları da ilgi çekmeli diyorsanız bizi arayın.

Çelik Çatı Size Hangi Avantajları Sunar

Deprem yaşanma olasılığı oldukça fazla olan Türkiye’de, yüksek sayılardaki hayat kayıpları büyük oranda, yapıların depreme karşı güçlü dirence sahip olmamasından dolayı gerçekleşmektedir. Binayı taşıyan temel sistemlerin güçsüz şekilde inşaası depremlerde çok büyük risktir. Çelik çatıların önemi, işte bu anda deprem anlarında, binanızın kendi ağırlığına ek yük meydana getirmeyerek can ve mal kaybını çok büyük oranda azaltmaktadır. Bugüne kadar aşina olduğunuz çatı kaplama sistemlerinden, yapısındaki gelişmiş teknoloji ve estetik görünüm sayesinde ön plana çıkıyor. Ürünlerimiz yeni nesil inşaat teknolojileri için vazgeçilmez bir sistemdir.

Siz de binanızın çatısının güçlenmesini istemez misiniz? Çatınızın güçlenmesine yapacağınız yatırım, gelecekte karşılaşacağınız afetlere karşı bir sigortadır.

Projelendirme ve kurulum adına tüm çatı sistemlerine benzer şekilde, yapının üstüne müşteri beklentileri de eklenerek montajı yapılan sistemlerimiz yaşanan depremlerde yıkımın sonuçlarını en hafife indirgemek için ters dönerek depreme mukavemet gösterip, can ve mal güvenliği sağlamaktadır. Deprem bölgesindeki ülkemiz için bu çok büyük bir avantajdır.

Türkiye’de evlerin çatılarına bakıldığında genelde ahşap ya da kiremitten yapıldığından dolayı belirli bir zaman geçtikten sonra maalesef dayanıklılığı konusunda yıpranmalar, kırılmalar meydana gelerek sorunlar oluşabiliyor. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamanız açısından sizlere tavsiye ediyoruz.

Çelik Çatı Erzurum’da bulunan şubemiz sayesinde alanında uzman kişilerle sizlerde çalışabilir, rahatlıkla bu alanda istediğiniz çatı modelini evinize yaptırabilirsiniz. Çatınızın biraz daha hafif, gerçek anlamda %100 çelikten yapıldığı için kaliteli olmasını sağlayacaksınız. Böylelikle yağmurlu veya rüzgarlı havalarda hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Son zamanlarda insanların tercihleri doğrultusunda çatılarına aldıkları bir nevi kötü havalar için korunma önlemi diyebiliriz. Çok sağlam bir yapı sayesinde çatılarınızı koruyacak, evlerinize zarar gelmesini engelleyecek olması ek özelliğidir. Fiyatlar konusunda da memnun kalacağınız şekilde teklifler alabilir, bu alanda çalışan ustalarımız sayesinde harika iş çıkartmaya yönelik istediğiniz şekilde işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınızdaki güvenliğinizi arttırmak ve daha modern çözümler üretmek istiyorsanız atölyemizdeki ustalarımızın ince el işçiliği ve kaliteli malzemelerle isteğinizi yerine getirelim. Size bu konuda gerçek kalitemizi ortaya koyacağımızdan emin olabilirsiniz. Firmamızı sektördeki diğer üreticilerden ayıran en önemli özelliği kalitesi ve kişiye özel hizmetidir. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza paralel olarak tasarımı yapılan çelik çatı sistemleri, sizi özel hissetmenin yanı sıra güvenli ve ayrıcalıklı da hissettirecektir. Alanında en iyi kaliteli hizmeti sağlayan firmamızı siz de tercih ederek bir adım öne geçebilir ve ayrıcalıklı kişiler olabilirsiniz.

Yorum yaz

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş