Erzurum böcek ve haşere ilaçlama

galeri
galeri

Firma Hakkında

Erzurum böcek ilaçlama

Firmamız böcekleri ve kemirgenleri yok etmek için akademik bilgi ve eğitime sahip uzman bir ekiple uzun yıllar önce kurulmuştur. Tüm Dünya’da haşere ile mücadelenin öneminin artarak devam ettiği bilinen bir gerçektir. Bu nedenle şirketimizde çalışan tüm personelimiz alanlarında uzman, gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Profesyonel ilaçlama hizmetleri şirketimizin önceliğidir, doğru yöntemlerle haşere ve kemirgenlerden uzak, sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlamaktır. Doğru, ekonomik fiyatlarla hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Garantili yöntemlerle hizmet veren şirketimiz Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olup, tüm uygulamalarını halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmadır. İlaç firmamız sürekli sertifikasyona sahip bir firma olarak ekonomik ve sağlıklı çözümler üretmektedir. İnsan sağlığı ve zararlılar odaklı bir çözüm ortaklığı sağlamak ana prensibimizdir.

Erzurum’da faaliyetine başlayan firmamız, tecrübeli kadromuz ile başarılı şekilde yıllardır, sektöründe lider konumdadır. Dezenfeksiyon hizmeti, ithal personel, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile, günlük yaşamda zarar veren haşere ve kemirgen grubu için kaliteyi kaybetmeden müşterilerimize özel bir hizmet vermektedir. Haşereler, kemirgenler bulaştırmış olduğu mikroplar nedeni ile insanlara bulaşabilecek ciddi salgın sorunlarının başında yer almaktadırlar. Böcek ilaçlama alanında gerek kullanmış olduğumuz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerekse de deneyimli kadromuz ile bu konuda sizlere sınırsız hizmet sunmaktayız. Erzurum böcek ilaçlama servislerimizle Erzurum’un bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Erzurum şubemiz, Erzurum genelinde bulunan servisleri ile tüm ilçelere servis sağlamaktadır. Ev, daire, bina, apartman, han, okul, hastane, araba, bahçe, cami, yurt, dershane, otel, bakkal, cafe, restaurant ve market gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Şehir, mahalle ve köylere özel olarak tasarlanmış hizmetlerimiz ve eğitimli personelimiz ihtiyaçları profesyonelce değerlendirerek hizmet vermektedir. Servislerimiz müşterilerimize günün her saati etkili ilaçlar sağlar.

Yaşam alanlarınızda yer alan haşere türünü tespit ederek en etkili yöntemleri belirliyoruz, yapılacak uygulamayı servis raporlarıyla bildirerek, profesyonel hizmet sunuyoruz. Erzurum böcek ilaçlama şubemizde ilin tüm semt, ilçelerine 7/24 hizmet vermekteyiz.

Erzurum’da hizmet veren şubemiz yeterli teknik ve bilgi donanımına sahip olup yaşam sürdüğünüz alanlarda görülen haşere, kemirgen problemlerinizde sizlere gereken doğru bilgileri sunarak, kısa sürede sizleri sağlıklı ortamlara kavuşturmaktan gurur duyarız.

DİKKAT

Maalesef bu alanda bilgisi olmayan, sertifikasız, kendine şirket süsü vermiş bazı şahıs girişimleri Erzurum ve birçok ilde bulunmaktadır. Bu kişi veya gruplar, sağlığınızı tehlikeye atabilecek ve uygulandıkları bölgeye zarar verebilecek zararlı kimyasallar kullanırlar. Hizmet alacağınız firmanın yasal olarak hizmet sunmasına dikkat etmelisiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından gereken onaylara sahip olmayan kalitesiz firmalar can ve mal kaybının yaşanmasına sebebiyet verirler.

Böcek ilaçlama nasıl yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır
Böcek ilaçlama nasıl yapılır

Böcek İlaçlama nasıl mı yapılır? Böceklerle çok uğraşıyorsunuz, mutfağınızda, banyonuzda ve tuvaletinizde evinizde rahat olmanıza izin vermiyorlar ve yaşam alanınızda garip kokular almaya başladınız. Dışarıdan aldığın ilaçlarla böceklerden kurtulduğunuzu sandınız ya da ilaçlarken neredeyse ölüyordunuz. Bununla da kalmayıp farklı ilkel yöntemlerle amatör şekilde böcek ilaçlama çalışmalarınızı devam ettirdiniz. Durun! Bunların hiçbir tanesine gerek yok. Emeğiniz çabanız ve paranız sizde dursun. Canınız kıymetlidir. Aslında insan hayatı çok değerlidir.

Alanında profesyonel bir ilaçlama firmasından neden yardım almıyorsunuz?

Böcek ilaçlama kolay bir iş değildir. Böcek ilaçlamanın türlü yöntemleri ve teknikleri bulunmaktadır. Bu nedenle böcek grupları tek çatı altında toplanmış olsa da böcek türlerinin kontrol altına alınma yöntemleri farklıdır. Böcek öldürme operasyonları, güvenli operasyon sağlamak için alanında uzman kişi ve kurumlar tarafından yapılması tavsiye edilmektedir.

En sık rastlanan böcek türleri

Evlerimizde en sık görülen böcek türleri; akrep, örümcek, kırkayak, salyangoz, sülük, Halı böceği, gümüş böceği, Kene, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kakalak, kalorifer böceği ve daha pek çok türde böceğe rastlamamız mümkündür.

Böcek ilaçlarının isimleri

Piyasada farklı türde ve markada pestisit bulunmaktadır. Bu ilaçlar arasında bazı firmaların kaliteli ve etkili ilaçları bulunmaktadır.Bu ilaçlara birkaç örnek verecek olursak, Bayer markasının çok fazla ön plana çıktığını görebilmekteyiz. Bayer, haşerelerle savaşmak için sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaçlar üretir.

Yaşam alanınızın kalitesini yükseltmek ve mikroplardan kurtulmak için profesyonel bir firma aracılığıyla ilaçlama yapın.

Haşere ilaçlama

Dışarıda yaşamlarını sürdüren haşere, kemirgenlerin taşıdıkları mikroplar ile yaşam alanlarımıza girerek bulaştırdıkları hastalıklara karşı yapılan fiziksel, kimyasal işleme işlemler uygulanmaktadır.

Yaşam alanlarımıza girerek bizimle birlikte yaşayan ve yiyeceklerimize ortak olan haşere, kemirgenler bizler için tehdit oluşturan canlılardır. Çok eskilere baktığımızda birçok insan bu zararlılar yüzünden hayatını kaybetmiştir.

Eski yöntemler ile bu canlılardan kurtulmak kolay değildir. Ayrıca da dışarıdan alınan Sağlık Bakanlığından onayı bulunmayan ilaçlar ile hem kendinize hem de çevrenizdekilere zarar verebilirsiniz. Haşere ilaçlama işleminde kullanılan araç, gereçler teknoloji geliştikçe değişmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Doğru uygulama şekli bu zararlılardan kurtulmak için oldukça önemlidir. Bireysel mücadele yerine konusunda deneyimli firmalardan destek alınmalıdır. Uygulama yapmaya karar verildiğinde işinde uzman olan şirketlerden yardım alınmalıdır. Özellikle gıda işi ile ilgilenen işletmelerde periyodik olarak haşere kontrolleri yapılmalıdır. Böylece hem böceklerin oluşmasını hem de mevcut böceklerin yok edilmesini sağlayacaktır.

Yılların deneyimine sahip bir şirket olarak Erzurum sınırları içerisinde bulunan ilçe, mahalle, köylerde yılın her günü, günün her saati hizmet vermekteyiz.

Haşere ilaçlama nedir?

Haşere; Çevremizde mikropları yayan ve taşıyan mikroorganizmalara verilen ortak isim. Haşere kelimesi, aracılık, etme, taşıma manalarına da gelmektedir. Haşere ilaçlama da buradan gelmektedir. Zararlı, adından da anlaşılacağı gibi insan sağlığını ve insan hayatını tehdit eden bir kelimedir. Ancak zararlı kelimesi neredeyse yaşam alanlarımızın merkezinde bulunmaktadır. Özellikle doğal yaşam alanlarının böcekler tarafından tahrip edilmesi ve besin kaynaklarının aranması, insanların yaşadığı iç ve dış alanları haritalar halinde göstermektedir.

Haşereler nelerdir? Hangi hayvanlardır?

Böcekler tek çatı altında ve tek gövdede birleşseler de tür ve fiziksel görünüm olarak çok farklıdırlar. Bu türlere bakacak olursak; Parazitler, kemirgenler, sürüngenler, zehirli örümcekler, böcekler, kanatlı, kanatsız, omurgalılar ve omurgasızlar gibi ayrı sınıflara ve gruplara ayrılabilirler. Bu türler, haşerelerin bütününü oluşturmaktadır.

Haşerelerle mücadele yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonu ve düzenekleri
  • Haşere Türlerinin İsimleri Nelerdir?

Fare; ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, gümüş faresi, kanguru fare, kör fare, Hamam böceği; karafatma, kakalak, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, apartman böceği, uyuz böceği, akar, akrep, çekirge, çıyan, danaburnu böceği, gümüş böceği, halı böceği, karasinek, kertenkele, kulağakaçan, mite, salyangoz, sinek, sivrisinek, sülük böceği, tatarcık sineği, tespih böceği, yılan, gibi haşere türlerinin yanında, pire, bit, keneler, karıncalar ve örümcekler en yaygın ve popüler zararlılardır. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için haşere kontrol uygulamalarından yararlanın.

Haşere ilaçlama alanları

Aslında haşerelerin ilaçlanmasına ilişkin her hangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Haşerelerin istila ettiği alan ilaçlanması gereken alanlardır. Ama genel olarak; hastane, okul, otel, pansiyon, yurt, bina, site, fabrika, şantiye, uçak, otobüs, hava alanı, fırın, lokanta, spor salonu, pastahane gibi alanlar sıklıkla ilaçlama yapılan alanlardır.

Yaşam alanınızı sağlıklı bir ortama dönüştürmek istiyorsanız yılın belirli dönemlerinde ilaçlama hizmetlerini satın almalısınız. Zararlılardan ve diğer haşerelerden kurtulmanın tek yolu budur.

Haşere ilaçlama ciddi bir iştir!

Haşere ilaçlama işlemi tecrübe gerektiren ve bu nedenle işinin ehli kişiler tarafından yapılması gereken önemli bir iştir. Konu insan sağlığı ile ilgili olduğundan, Avrupa standartlarına uygun olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış yasal ve hizmet standartlarını sağlayan firmalar tercih edilmelidir.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca tüm işlemler için garanti belgemizi teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Küçük gibi görünen ama ilerledikçe büyük bir sorun haline gelen bu soruna böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız için 7/24 ulaşabilir, hızlı çözümler bulabilirsiniz.

İlaçlama makinesi nedir?

İlaçlama makinesi, yaşam alanlarımıza zarar veren haşerelere karşı üretilen ilaçların bu alanlara uygulanması için kullanılan araçların geneline verilen isimdir. İlaçlama makinelerinin bireysel kişiler tarafından satın alınması ve dışarıdan ilaç satın alınarak uygulama işlemlerine geçilmesi doğru bir davranış değildir. Haşere ilacı ve ilaçlama makinesi ile yaşam alanlarınızı haşerelerden temizlemenize imkan yoktur. Bu konuda kesinlikle profesyonel bir ilaçlama şirketinden hizmet satın alınması gerekir.

İlaçlama makinesinin genel özellikleri

İlaçlama makineleri, manuel püskürtme, akülü makineler, elektrikli ilaçlama makineleri, benzinli ilaçlama makineleri ve ulv sistemli makinelerdan bahsedebiliriz. Bu ilaçlama makineleri içinde haşerelerle ilgili sıklıkla kullanılan ilaçlama makinesi ulv sistemli ince püskürme sağlayan cihazlaradır.

İlaçlama makinesinin kullanım alanları

İlaçlama makineleri tarım, başta olmak üzere, endüstriyel alanlarda ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. İlaçlama makinelerinin en sık kullanım alanları şunlardır;

Bina, ev ve iş yerleri, bodrum katları, depo, fabrika, ardiye, lokanta, fırın, restoran, otel, hastane, okul, yurt, sağlık ocağı, güzellik merkezi, spor salonu, fitness salonu, uçak, hava alanı, otobüs, otogar, dinlenme tesisi, konferans salonu, sinema salonu, alış veriş merkezi, yazlık, villa, şantiye, düğün salonu, toplantı salonu, ambar, ardiye müştemilat, cami, park ve bahçe alanları, tarla, arazi, arsa, sera, tarım alanları, gibi pek çok alanda ilaçlama makineleri kullanılmaktadır.

İlaçlama makinelerinin satın alınması pek tavsiye edilmemektedir. Profesyonel ilaçlama firmaları zaten sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedirler. Üstelik ilaçlama fiyatları da ekonomiktir. Başlıca ilaçlama türleri ise şöyledir.

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama

Ayrıca başka bir haşere yöntemi olan Fare istasyonları bulunmaktadır. Bu ilaçlama uygulamaları sayesinde rahatlıkla ve kolayca haşerelerden kurtulabilirsiniz. İlaçlama makinesi teknik olarak haşerelerin kontrol altına alınması konusunda iyi bir kullanım aracıdır.

Yorum yaz

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş